Siteler-tv-logo-reklam

Yiğiner’den Elmadağlı’ya hayırlı olsun ziyareti

Yiğiner'den Elmadağlı'ya hayırlı olsun ziyareti

Yiğiner'den Elmadağlı'ya hayırlı olsun ziyareti

Yiğiner’den Elmadağlı’ya yeni hizmet merkezi için hayırlı olsun ziyareti

Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ANKESOB) Başkanı Mehmet Yiğiner, beraberinde ANKESOB Başkan Vekilleri ve Ankara Şoförler Odası Yöneticileri ile birlikte Ankara Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası Başkanı Tunçay Elmadağlı ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ederek, servisçi esnafının taleplerine  daha kaliteli hizmet verebilmek amacıyla yapımı tamamlanan yeni hizmet merkezi için hayırlı olsun dileklerini iletti.

Yiğiner'den Elmadağlı'ya hayırlı olsun ziyareti

HİZMET KALİTESİ ARTI

Ankara Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası’nın yeni hizmet merkezini gezerek incelemelerde bulunan ANKESOB Başkanı Mehmet Yiğiner, “Yeni ve modern yapısı içerisinde daha nezih ve ferah, oldukça kullanışlı, hizmet kalitesini artıran  bir ortamda servisçi esnafımıza hizmet vermeye başlayan Ankara Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odamızın yeni hizmet merkezinin hayırlı olmasını, servisçi esnafımız için, Ankara’mız için başarılı güzel hizmetlere vesile olmasını diliyorum. Yeni hizmet merkezinin yapımında emeği geçen, katkı sunan herkese şükranlarımı sunuyorum. Tunçay Elmadağlı Başkanımıza ve yöneticilerimize bizlere gösterilen ilgi, alaka ve misafirperverliklerinden dolayı da ayrıca teşekkür ediyorum.” dedi.

Yiğiner'den Elmadağlı'ya hayırlı olsun ziyareti

300 ARAÇLIK OTOPARK

ANKESOB Başkanı Mehmet Yiğiner ve beraberindeki heyete yeni hizmet merkezini  gezdirerek bilgi veren Ankara Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası Başkanı Tunçay Elmadağlı, servisçi esnafına hizmet edecek yeni binayı tamamlayıp hizmete açmanın haklı gurur ve mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek, “Eski binamızın fiziksel kapasitesi odamız çalışmalarını yürütürken, üye servisçi esnafımıza hizmet verirken artık yetersiz gelmeye başlamıştı. Üyelerimize daha kaliteli ve modern bir ortamdan hizmet vermek için yeni hizmet merkezimizin yapımını tamamladık ve buradan hizmet vermeye başladık. Yeni hizmet binamızın bulunduğu alan 300 araçlık bir otoparka sahip, bu bizim açımızdan çok önemli bir avantaj. Üyelerimiz servis araçlarını park edebilecek ve rahatlıkla iş ve işlemlerini yaptırabilecekler. Yeni hizmet merkezimizin arsa tahsisinden dolayı ve yapım aşamasında verilen önemli destekten dolayı Altındağ Belediyemize; Sayın Başkanımız Doç. Dr. Asım Balcı’ya teşekkürlerimi belirtmek isterim.” diye konuştu.

Yiğiner'den Elmadağlı'ya hayırlı olsun ziyareti

ANKESOB Başkanı Mehmet Yiğiner ve beraberindeki heyete hayırlı olsun ziyaretleri ve iyi dileklerinden dolayı teşekkür eden Elmadağlı, yeni hizmet merkezinin eski hizmet binasına yakın bir bölgede; İskitler, Zübeyde Hanım Mah. Atakan Caddesi No: 29 adresinde hizmet vermeye başladığını sözlerine ekledi.

Yiğiner'den Elmadağlı'ya hayırlı olsun ziyareti

Bir cevap yazın