Siteler-tv-logo-reklam
Yavaş'dan ANKESOB'a Ahilik Haftası_Siteler TV

Yavaş dan ANKESOB a Ahilik Haftası ziyareti

ANKESOB’a Ahilik Haftası ziyareti

Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ANKESOB) Başkanı Mehmet Yiğiner, 36. Ahilik Haftası Kutlamaları vesilesiyle beraberindeki heyet ile birlikte iadeyi ziyarette bulunan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı ANKESOB’da ağırladı.

Yavaş'dan ANKESOB'a Ahilik Haftası_Siteler TV

Ziyarette; 36. Ahilik Haftası’na özel Ahiliğe ilişkin gerçekleştirilen sohbetin yanı sıra Ankara özelinde esnaf ve sanatkarların sorun ve beklentileri üzerine görüş alışverişinde bulunuldu.

ANKESOB Başkanı Mehmet Yiğiner, “36. Ahilik Haftamız vesilesiyle ziyarette bulunan  Sayın Başkanımız Mansur Yavaş’a ve beraberindeki heyette yer alan; Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Sayın Hüseyin Özcan, Kültür ve Tabiat Varlıkları Dairesi Başkanı Sayın Bekir Ödemiş ve İhale ve Özlük İşleri Şube Müdürü Sayın Çetin Ünal’a teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Yavaş'dan ANKESOB'a Ahilik Haftası_Siteler TV

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş da kendilerine gösterilen misafirperverlik için teşekkür ederek, Ankara’da esnaf ve sanatkarların Ahilik Haftası’nı tekrar kutladığını bildirdi, “Büyükşehir Belediyesi olarak, dayanışmayı, birlik ve beraberliği, kardeşliği, doğruluğu, ticarette ahlakı önceleyen Ahi Evran teşkilatının günümüz temsilcileri esnaf ve sanatkarlarımızın her zaman yanında olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Yavaş'dan ANKESOB'a Ahilik Haftası_Siteler TV

ANKESOB Başkanı Mehmet Yiğiner, Başkan Mansur Yavaş’a ve beraberindeki heyete esnaf sicil bölümü ile eski belediye meclisinin de aralarında bulunduğu ANKESOB Hizmet Binasını gezdirerek, bilgilendirmede bulunurken, birlikte yakın bölgede faaliyet gösteren esnaf ziyaretleri de gerçekleştirildi.

BODRUM BELEDİYESİ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ 06/2023 SİTELER TV TÜRKİYENİN EN ÇOK İZLENEN İP TELEVİZYONU

BODRUM BELEDİYESİ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ 06/2023 İNTERNET MARKETİM TÜRKİYE’NİN GÜVENLİ ALIŞVERİŞ PLATFORMU

BODRUM BELEDİYESİ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ 06/2023 STÜDYO AŞK PROFESYONEL FOTOĞRAF STÜDYOSU

Bir yanıt yazın