Siteler-tv-logo-reklam
Seymenlerden öğrencilere anlamlı destek_Siteler TV

Seymenlerden öğrencilere anlamlı destek

Ankara Kulübü Çankaya Şube Seymenlerinden, Mamak-Şehit Melih Garip Ünsal Ortaokulu öğrencilerine spor malzemesi yardımı.
Seymenlerden öğrencilere anlamlı destek_Siteler TV
Ankara Kulübü Çankaya Şube Seymenleri tarafından örnek bir projeye imza atıldı. Seymenlerin, Ankara Konağı Başkent Salonu’ndaki çalışma gününde yanlarında getirdikleri futbol, basketbol, voleybol ve masa tenisi raketi ve topu gibi spor malzemeleri, Mamak-Şehit Melih Garip Ünsal Ortaokulu öğrencilerine (okul spor takımlarına) hediye edilecek.

Seymenlerden öğrencilere anlamlı ...10-2023

Ankara Kulübü Derneği Çankaya Şube Temsilcisi Halil Bahadır Saka, “Şube Seymenleri olarak sosyal sorumluluk projelerine de önem veriyoruz. Özellikle şube olarak Seymen ve Bacıeren eğitimleri verdiğimiz ve kendimize çok yakın gördüğümüz Mamak – Şehit Melih Garip Ünsal Ortaokulu’na Seymenlerimizin katkılarıyla bir araya getirdiğimiz spor malzemelerini hafta içerisinde teslim edeceğiz. Okullarında mutlaka spor malzemeleri vardır ama daha fazla olsun, daha fazla öğrencimiz spor yapsın, sağlıkla kalsın  diye böyle bir çalışma yaptık.

Seymenlerden öğrencilere anlamlı ...10-2023

Duyarlı Seymen arkadaşlarıma katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Böyle ara ara öğrencilerimize spor malzemeleri anlamında desteklerimiz olacak. Yeter ki öğrenci çocuklarımız spor yapsınlar. Okulda, eksiklikler ve ihtiyaçların giderilmesi bağlamında elimizden geldiğince her zaman  yanlarında olmaya devam edeceğiz.”  ifadelerini kullandı.

BODRUM BELEDİYESİ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ 06/2023 SİTELER TV TÜRKİYENİN EN ÇOK İZLENEN İP TELEVİZYONU

BODRUM BELEDİYESİ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ 06/2023 İNTERNET MARKETİM TÜRKİYE’NİN GÜVENLİ ALIŞVERİŞ PLATFORMU

BODRUM BELEDİYESİ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ 06/2023 STÜDYO AŞK PROFESYONEL FOTOĞRAF STÜDYOSU

Bir cevap yazın