Siteler-tv-logo-reklam
Seymenler, Offroad heyecanına ortak oldu_Siteler Tv

Seymenler Offroad heyecanına ortak oldu

 

Ankara Kulübü Derneği Çankaya Şube Seymenlerinin; “Petlas 2024 Türkiye Offroad Şampiyonası 2. Ayak Ankara Yarışı” kapsamında Çankaya Lozan Parkı’nda 27 araç ve 54 sporcunun katılımıyla düzenlenen seremonik start öncesi sergiledikleri gösteri, programa ayrı bir değer kattı.

Seymenler, Offroad heyecanına ortak oldu_Siteler Tv

 

Ankara Kulübü Derneği Çankaya Şube Temsilcisi Halil Bahadır Saka Seymen gösterisi öncesi yaptığı kısa konuşmada; yarış tutkunlarını buluşturan bir organizasyonda olmaktan dolayı büyük mutluluk duyduklarını kaydetti.
Seymenler, Offroad heyecanına ortak oldu_Siteler Tv

Ankara Kulübü Derneği’nin 1925 yılında Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “27 Aralık ruhunu ve Seymenlik geleneğini yaşatın” direktifiyle kurulduğu bilgisini veren Saka “Binlerce atlı ve yaya Seymen ile Ankara halkı 27 Aralık 1919’da Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü bağrına basmıştır. Bizler o günkü Seymenlerin torunları, günümüz temsilcileriyiz.  En temel görevlerinden birisi Seymenlik geleneğini yaşatmak olan Ankara Kulübü Derneği kamu yararına faaliyet gösteren Ankara’nın en büyük sivil temsilcisi konumundadır.

Seymenler, Offroad heyecanına ortak oldu_Siteler Tv

Milli günler ve Ankara’nın önemli tanıtım günleri başta olmak üzere anlamlı sosyal sorumluluk projelerinde de gönüllülük esasına göre katılım sağlıyor, Seymenlik geleneğini temsil etme gayreti içerisinde bulunuyoruz. Bu anlamda bugün Ankara’da yarış tutkunlarını bir araya getiren önemli bir organizasyonda bulunmaktan ve Ankara Kulübü Derneği’ni temsil etmekten dolayı mutluyuz. Heyecanlarına ortak olduğumuz Offroad sporu tutkunlarına başarılar diliyor, kazasız belasız güzel bir yarış olmasını temenni ediyoruz. Bizlere gösterilen misafirperverlikten dolayı yarış heyetine teşekkürlerimizi sunuyoruz.” ifadelerini kullandı.

Satilik-Varliklar-com-Reklam-
Satılık Varlıklar .com Türkiye’nin yeni Reklam İlan Sitesi. Satılık Araba, Satılık Ev, Kiralık Ev, Kiralık araç, Sahibinden satılık, Sahibinden Kiralık.

 

Ankara Kulübü Seymenlerinin gösterisi büyük ilgi görürken, Offroad tutkunu sporcular da oyunlara büyük bir coşku içerisinde eşlik etti.

BODRUM BELEDİYESİ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ 06/2023 SİTELER TV TÜRKİYENİN EN ÇOK İZLENEN İP TELEVİZYONU

BODRUM BELEDİYESİ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ 06/2023 İNTERNET MARKETİM TÜRKİYE’NİN GÜVENLİ ALIŞVERİŞ PLATFORMU

MURAT YILMAZ KURT KİMDİR? ...2014 STÜDYO AŞK PROFESYONEL FOTOĞRAF STÜDYOSU

Karapürçek GazetesiKARAPÜRÇEK GAZETESİ

www.satilikvarliklar.com SATILIK VARLIKLAR

Bir yanıt yazın