Siteler-tv-logo-reklam

Seymenler arkadaşları Selami Başeri acı gününde …09-2023

Seymenler, arkadaşları Selami Başer'i acı gününde_Siteler TV

Seymenler arkadaşları Selami Başeri acı gününde yalnız bırakmadı

Ankara Kulübü Ayaş Şube Başkanı Selami Başer’in annesi merhume Emel Başer, Ayaş’ta düzenlenen cenaze töreniyle son yolculuğuna uğurlanırken, Ankara Kulübü’nden Seymen ve Bacıeren arkadaşları Selami Başer’i yalnız bırakmadı.

 

Ankara Kulübü Derneği Ayaş Şube Başkanı Selami Başer’in önceki gün vefat eden annesi merhume Emel Başer, Ayaş Şeyh Muhiddin Camii’nde cuma namazı sonrası eski Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez’in kıldırdığı cenaze namazının ardından Ayaş Merkez Mezarlığı alanında yer alan aile mezarlığına dualar eşliğinde defnedildi.

Ayaş’ta düzenlenen cenaze törenine Ankara Kulübü Derneği Genel Başkanı Dr. Metin Özaslan ile kurul üyeleri, şube başkanları ve dernek üyesi Seymen ve bacırenlerin de aralarında bulunduğu oldukça kalabalık bir topluluk katıldı. Cenaze töreninde Emekli  Korgeneral İsmail Hakkı Pekin de hazır bulundu.

 

Ankara Kulübü Derneği Genel Başkanı Dr. Metin Özaslan, “Ankara Kulübümüzün Ayaş Şube Başkanı Selami Başer Seymenimizin merhum annesine son görevimizi yapmak ve arkadaşımızın ve ailesinin yanında olmak için Seymen ve bacıerenlerimizle birlikte buradayız. Ailenin acısını yürekten paylaşırken, merhumeye Allah’tan rahmet, Selami başkanımıza ve kardeşi Serdar Başer’e ve tüm Başer ailesine sabır ve başsağlığı diliyoruz. Merhumenin ruhu şad, mekanı cennet olsun inşallah.” ifadelerini kullandı.

Ankara Kulübü Derneği Ayaş Şube Başkanı Selami Başer de annesinin vefatının ardından cenaze törenine katılıp acılarını paylaşan, taziye ziyaretinde bulunan, mesaj gönderen, telefonla başsağlığı dileyen herkese ailesi adına teşekkür ettiğini kaydetti.

Seymenler, arkadaşları Selami Başer'i acı gününde_Siteler TV

.

BODRUM BELEDİYESİ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ 06/2023 SİTELER TV TÜRKİYENİN EN ÇOK İZLENEN İP TELEVİZYONU

BODRUM BELEDİYESİ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ 06/2023 İNTERNET MARKETİM TÜRKİYE’NİN GÜVENLİ ALIŞVERİŞ PLATFORMU

BODRUM BELEDİYESİ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ 06/2023 STÜDYO AŞK PROFESYONEL FOTOĞRAF STÜDYOSU

Bir cevap yazın