Siteler-tv-logo-reklam
Seymen ve Bacıerenlerden Babalar Günü sürprizi_Siteler TV

Seymen ve Bacıerenlerden Babalar Günü sürprizi

Ankara’nın 13 Ekim 1923’de TBMM tarafından başkent ilan edilişinin 100. yılı ile Türkiye Cumhuriyetinin kuruluşunun 100. yılı dolayısıyla bu yıl yapılacak kutlamalara en özel şekilde hazırlanmak ve unutulmaz kılmak için çalışmalarını aralıksız sürdüren Ankara Kulübü Derneği Altındağ Şubesi’nin Ankara Konağı’nda haftalık eğitim günündeki programda verilen arada Seymen ve Bacıerenler tarafından Şube Başkanı Yaşar Güney’e sürpriz Babalar Günü kutlaması yapıldı.

Şube Başkanı Güney, yapılan sürpriz kutlamanın kendisini çok mutlu ettiğini belirterek, “ Ben de Seymenlerimizin Babalar Günü’nü kutluyorum” dedi.

Seymen ve Bacıerenlerden Babalar Günü sürprizi_Siteler TV

Ankara Kulübü Altındağ Şube Başkanı Yaşar Güney, Babalar Günü dolayısıyla kendisine yapılan sürpriz kutlama ve hediye takdimine teşekkür ederek, babaların anne ile birlikte ailenin temel direği ve koruyucusu olduğu vurgusu ile şunları ifade etti: “Sorumluluğun, güven ve gücün sembolü babalar, anne ile birlikte ailenin direği, dayanak noktasıdır.

Çocuklarını vatana millete faydalı birer insan olarak yetiştirme gayreti içerisinde maddi manevi tüm imkanlarını ailesi için seferber ederek, fedakarca mücadele eden babalarımız sevgi ve saygıyı, her türlü takdiri fazlasıyla hak ediyor. Bu düşüncelerle ben de Seymenlerimizin ve tüm babalarımızın sağlıkla, mutlu uzun ömürler temennisi ile Babalar Günü’nü kutluyor, Hakkın rahmetine kavuşmuş tüm babalarımıza da Allah’tan rahmet diliyorum.” dedi.

Seymen ve Bacıerenlerden Babalar Günü sürprizi_Siteler TV

BODRUM BELEDİYESİ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ 06/2023 SİTELER TV TÜRKİYENİN EN ÇOK İZLENEN İP TELEVİZYONU

BODRUM BELEDİYESİ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ 06/2023 İNTERNET MARKETİM TÜRKİYE’NİN GÜVENLİ ALIŞVERİŞ PLATFORMU

BODRUM BELEDİYESİ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ 06/2023 STÜDYO AŞK PROFESYONEL FOTOĞRAF STÜDYOSU

Bir cevap yazın