Siteler-tv-logo-reklam

Şehit Lider Muhsin Yazıcıoğlunun Göz Bebeğim Dediği Altındağ …2024

Şehit Lider Muhsin Yazıcıoğlu’nun Göz Bebeğim Dediği Altındağ_Siteler TV

Ali Dinçer Şehit Lider Muhsin Yazıcıoğlu’nun Göz Bebeğim Dediği Altındağ’ı Başkanımıza Hediye Edeceğiz

Milli Yol Partisi (MYP) Altındağ Adayı Ali Dinçer: Gözbebeğim Dediği Altındağ’ı Şehit Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’na Hediye Edeceğiz!

Şehit Lider Muhsin Yazıcıoğlu’nun Göz Bebeğim Dediği Altındağ_Siteler TV

Milli Yol Partisi (MYP) Altındağ Belediye Başkanı adayı Ali Dinçer, 31 Mart seçimleri için destek istedi.

Altındağ’ın merhum Muhsin Yazıcıoğlu’nun “gözbebeği” olduğuna dikkat çeken Dinçer, liyakatli kadrolarla Altındağ’a hizmet için yola çıktıklarını söyledi.

Dinçer, “Genel Başkanımız Sayın Remzi Çayır’ın tensipleriyle MYP Altındağ Belediye Başkan Adayı olarak yola çıktık. Seçim sürecinde benimle birlikte sahada teşkilatımız ve şehrimiz için mücadele eden belediye meclis üyesi adaylarımız ile güzel bir uyum yakaladık. Nezaket ölçüleri içerisinde tüm Altındağ halkının takdirini toplayan bir süreç yaşadık. Mücadelemiz hep birlikte 31 Mart akşamına kadar devam edecektir.

Altındağ, şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun gözbebeğidir ve kabri de burada bulunmaktadır. Gözbebeği Altındağ’ı Muhsin başkanımıza 01 Nisan sabahı hediye etmek için; liyakatli, ehil kadrolarla Altındağ’a hizmet etmek için çıktığımız bu yolda  Muhsin Yazıcıoğlu’nun tüm gönüldaşlarını ve sevenlerini ahde vefa için, Altındağ’da yaşayan tüm vatandaşlarımızı destek ve dualarıyla bizimle bir olmaya davet ediyoruz.  Sayın Genel Başkanımıza ve Genel Merkez yöneticilerimize beni Muhsin başkanımızın gözbebeği dediği şehir Altındağ’a belediye başkan adayı olarak uygun gördükleri için ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum. Rabbim utandırmasın inşallah.” dedi.

BODRUM BELEDİYESİ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ 06/2023 SİTELER TV TÜRKİYENİN EN ÇOK İZLENEN İP TELEVİZYONU

BODRUM BELEDİYESİ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ 06/2023 İNTERNET MARKETİM TÜRKİYE’NİN GÜVENLİ ALIŞVERİŞ PLATFORMU

MURAT YILMAZ KURT KİMDİR? ...2014 STÜDYO AŞK PROFESYONEL FOTOĞRAF STÜDYOSU

Bir yanıt yazın