Siteler-tv-logo-reklam
Ramazan Akpınar Hizmet sektörüne kattığımız değeri_Siteler TV

Ramazan Akpınar Hizmet sektörüne kattığımız değeri daha da artıracağız

Ankara Yük Taşımacılığını Destekleyici Hizmet Verenler Esnaf Odası’nın iftar programı, oldukça yoğun bir katılımla Zümrüt Düğün Salonu’nda gerçekleşti.

Ramazan Akpınar Hizmet sektörüne kattığımız değeri_Siteler TV

İftar programında yaptığı konuşmada; oto-moto kuryeleri bir araya getiren iftar sofrasında birlikte olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Ankara Yük Taşımacılığını Destekleyici Hizmet Verenler Esnaf Odası Başkanı Ramazan Akpınar, “Hizmet sektöründe yer alan ve emeğin yoğun olduğu, tehlikeli bir meslek grubunun oto-moto kuryeleri olarak birlikte iftar sofrasında buluşmaktan büyük mutluluk duymaktayız.

Gıda ve diğer malzemeler olmak üzere tüketicilerin günlük ihtiyaçlarını hızlıca teslim etme noktasında yoğun bir tempoda çalışan kuryelerimizin iş sağlığı ve güvenliği başta olmak üzere çalışma koşullarının iyileştirilerek, standartlara uygun hale getirilmesi, ihtiyaç ve beklentilerinin karşılanması noktasında Oda olarak özverili çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İnşallah kuryeler olarak çalışma şartlarımızı ve de hizmet kalitemizi sürekli iyileştirecek, hizmet sektörüne kattığımız değeri daha da artıracağız.” dedi.

Ramazan Akpınar Hizmet sektörüne kattığımız değeri_Siteler TV

Akpınar, şöyle devam etti: “Oda olarak geleneksel hale getirmeye çalıştığımız iftar programımıza  katılarak bu anlamlı buluşmada bizleri yalnız bırakmayan  AK Parti Ankara Milletvekilimiz Sayın Ahmet Fethan Baykoç’a, AK Parti Ankara İl Başkan Yardımcısı Sayın Abdurrahman Özkan’a, AK Parti Ankara İl Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Furkan Albayrak’a, Ankara Kantinciler Esnaf Odası  yönetimine, Erzurum İş İnsanları Derneği Başkanı Sayın Yavuz Ahi’ye ve yönetimine, Ankara Kampçılık ve Motosiklet (ANMOKASK) Kulübü Başkanı Sayın Orhan Keskin’e ve yönetimine, motosiklet ile dünya turu yapan Sayın Serpil Kalaycı’ya, Motosiklet Federasyonu Başkanı Sayın Turgut Ay’a, Bursa Motosiklet Kuryeler Derneği

Ramazan Akpınar Hizmet sektörüne kattığımız değeri_Siteler TV

Başkanı Sayın Seyit Mahsur Nebati’ye,  Ankara’da bulunan kurye dernekleri başkanlarımıza ve yönetimlerine, odamızın avukatları; Sayın Rüstem Doğruyol, Bülent Beggi ve Mehmet Karakoç’a ve buluşmamıza katılım gösteren tüm  oto-moto kuryelerimize, yönetimimize ve ekip arkadaşlarıma, aileme, dostlarıma ve ismini zikredemediğim tüm davetlilere teşekkür ediyorum. Tutulan oruçları, yapılan ibadetleri Allah kabul etsin inşallah. Yaklaşmakta olan Ramazan Bayramınızı şimdiden en içten duygularımla kutlar, aileniz ve tüm sevdiklerinizle nice bayramlar dilerim” dedi.

 

BODRUM BELEDİYESİ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ 06/2023 SİTELER TV TÜRKİYENİN EN ÇOK İZLENEN İP TELEVİZYONU

BODRUM BELEDİYESİ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ 06/2023 İNTERNET MARKETİM TÜRKİYE’NİN GÜVENLİ ALIŞVERİŞ PLATFORMU

MURAT YILMAZ KURT KİMDİR? ...2014 STÜDYO AŞK PROFESYONEL FOTOĞRAF STÜDYOSU

Bir yanıt yazın