Siteler-tv-logo-reklam
Öğrenci Seymenler için anlamlı karne_Siteler TV

Öğrenci Seymenler için anlamlı karne hediyesi

Ankara Kulübü Derneği Çankaya Şube tarafından, karne alan ilk ve ortaöğretim öğrencisi Seymenleri adına TEMA Vakfı’na fidan bağışı yapılırken, sertifikaları da düzenlenen törenle takdim edildi.

Öğrenci Seymenler için anlamlı karne_Siteler TV

Ankara Kulübü Derneği Çankaya Şube, karne  alan ve yarıyıl tatiline giren Seymen öğrencilerinin adlarına TEMA Vakfı fidanlarını toprakla buluşturarak, karne heyecanlarına anlam kattı. Küçük Seymenlerin fidan bağış sertifikaları, Ankara Konağı Başkent Salonu’nda gerçekleşen haftalık Seymen çalışma gününde düzenlenen törenle takdim edildi.

Öğrenci Seymenler için anlamlı karne_Siteler TV

‘ANLAMLI VE FARKINDALIK OLSUN’

Ankara Kulübü Çankaya Şube’nin ilk ve ortaöğretim öğrencisi Seymenlerine yarıyıl karne hediyesi olarak TEMA’dan fidan bağışlayarak doğaya-çevreye olan farkındalıklarını artırmak istediklerini belirten Şube Temsilcisi Halil Bahadır Saka, “Son yıllarda iklim değişikliği gibi yaşanan çevre sorunları nedeniyle doğanın önemini daha iyi anlatmak ve bu anlamda bireysel duyarlılığı ve farkındalığı artırmak için çocuklarımıza yarıyıl karne hediyesi olarak TEMA Vakfı’ndan birer fidan bağışında bulunarak, adlarına düzenlenen sertifikaları takdim ettik.  İstedik ki karne hediyeleri anlamlı olsun, hatıralarında kalıcı olsun.” dedi.

Öğrenci Seymenler için anlamlı karne_Siteler TV

Sosyal ve kültürel deneyimlerin öğrenci başarısı üzerinde olumlu etkileri olduğunu kaydeden Saka, “Ülkemizi çok daha parlak bir geleceğe taşıyacağına inandığım çocuklarımıza eğitim hayatında başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Saka, şöyle devam etti: “Azmi, heyecanı, enerjisiyle Ankara Kulübümüze, Ankara’mızın tarihi kültürel değerlerine sahip çıkan ve bu anlamda uyum içerisinde gayret gösteren, önemli katkılar sağlayan küçük Seymenlerimizle gurur duyuyoruz. Seymenlik geleneği inşallah, sorumluluk sahibi, değerlerine sahip çıkan; duyarlı çocuklarımızın, gençlerimizin omuzlarında yükselecek. Dolayısıyla geleceğe umutla bakıyoruz.”

Saka’nın konuşmasının ardından, karne alan küçük Seymenlere, bağışlanan fidanlara ilişkin adlarına düzenlenen sertifikaları takdim edildi.

Öğrenci Seymenler için anlamlı karne_Siteler TV

BODRUM BELEDİYESİ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ 06/2023 SİTELER TV TÜRKİYENİN EN ÇOK İZLENEN İP TELEVİZYONU

BODRUM BELEDİYESİ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ 06/2023 İNTERNET MARKETİM TÜRKİYE’NİN GÜVENLİ ALIŞVERİŞ PLATFORMU

MURAT YILMAZ KURT KİMDİR? ...2014 STÜDYO AŞK PROFESYONEL FOTOĞRAF STÜDYOSU

Bir cevap yazın