Siteler-tv-logo-reklam
Oda Başkanı Aztekin_Siteler TV

Oda Başkanı Aztekin, son yolculuğuna uğurlandı

Önceki gün yaşama veda eden Ankara Lokantacılar Kebapçılar ve Köfteciler Esnaf Odası Başkanı Mehmet Aztekin, Hacı Bayram-ı Veli Camii’nde ikindi namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından, Mamak Ortaköy Mezarlığında toprağa verildi.

Oda Başkanı Aztekin_Siteler TV

Hacı Bayram-ı Veli Camii’nde kılınan cenaze namazına; aile fertleri, yakınları, Ankara Lokantacılar Odası ve camiasının yanı sıra ANKESOB Yönetim Kurulu Üyeleri ve Birliğe bağlı odaların başkan ve yöneticileri ile esnaf kredi kefalet kooperatifleri başkan ve yöneticilerinden oluşan yoğun katılım oldu. Cenaze töreninde, eski Esnaf, Sanatkarlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürü – Kırşehir Milletvekili Necmettin Erkan da hazır bulundu.

Oda Başkanı Aztekin_Siteler TV

ANKESOB Başkan Vekili Hüseyin Ar, “Yaşadığı rahatsızlık sonucunda vefat eden Mehmet Aztekin başkanımız, Ankara esnaf ve sanatkar camiamızın sevilen, saygı gören bir ismiydi. Değerli bir dostumuzu kaybettik, çok üzgünüz. Allah rahmet eylesin. Sonsuzluğa uğurladığımız merhum başkanımızın ruhu şad, mekanı cennet olsun inşallah. Ailesine, yakınlarına ve esnaf camiamıza başsağlığı ve sabır diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Oda Başkanı Aztekin_Siteler TV

MEHMET AZTEKİN KİMDİR?

01.01.1947 Çorum ili Sungurlu ilçesi Güloluk köyü doğumlu Mehmet Aztekin, mesleğe 1972 yılında bir kebapçıda başlıyor. 1978 yılından itibaren oda kaydı, 1984’den beri de esnaf sicil kaydı bulunan ve 1993 yılından bugüne esnaf teşkilatına hizmet eden Aztekin, 2002’den itibaren Ankara Lokantacılar Kebapçılar ve Köfteciler Esnaf Odası Başkanlığını yürütüyordu.

BODRUM BELEDİYESİ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ 06/2023 SİTELER TV TÜRKİYENİN EN ÇOK İZLENEN İP TELEVİZYONU

BODRUM BELEDİYESİ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ 06/2023 İNTERNET MARKETİM TÜRKİYE’NİN GÜVENLİ ALIŞVERİŞ PLATFORMU

MURAT YILMAZ KURT KİMDİR? ...2014 STÜDYO AŞK PROFESYONEL FOTOĞRAF STÜDYOSU

Karapürçek Gazetesi KARAPÜRÇEK GAZETESİ

www.satilikvarliklar.com SATILIK VARLIKLAR – ÜCRETSİZ İLAN SAYFASI

Bir yanıt yazın