Siteler-tv-logo-reklam

Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Öğrencilere hakaret …09-2023

ANKARA ATATÜRK MESLEKİ ANADOLU LİSESİ_SİTELER TV

Ankara Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Öğrencilere hakaret edildiği iddia edildi…

Ankara Ulus’ta Atatürk Mesleki Anadolu Lisesinde çok sayıda öğrenciye aşağılama yaparak hakaret edildiği iddia edildi.

Haber merkezimize gelen çok sayıda mesajda, derse başlamaya 10 dk. kala gelen çok fazla sayıda öğrenciyi durdurarak, kimini neden geç kaldınız diyerek kimine okul kıyafetlerini neden giymediniz diyerek kimine de neden makyaj yaptınız diyerek kızmaya başladığı sonunda da konuşmanın aşağılama ve hakarete döndüğü ifade edildi.

Okula daha erken gelmeleri gerektiğini bu şekilde sorumsuz öğrenciler istemediğini söyleyen okul yöneticileri, hepiniz yere çökün sizin gibi öğrenciler benim öğretmenlerimle aynı seviyede olamaz siz aşağıda durun diyerek öğrencileri aşağılayarak rencide ettiği ifade edildi. Öğrenciler biz 10 dk. kala gelmemize rağmen bu kelimeler bizlere ağır geldi, karşılık veremiyoruz, karşılık verirsek bizi bir şekilde disipline veriyorlar tartışma olursa da  hemen karakola şikayet ediyorlar. Lütfen bizim sesimizi duyurun bir eğitimciye yakışmayan bu olayları olmasın istiyoruz dediler.

Siteler TV Ailesi olarak eğitimcilerimizin bu şekilde davranmayacağına inanıyoruz. Daha iyi bir eğitim ve öğretimin olması dileğiyle.

ANKARA ATATÜRK MESLEKİ ANADOLU LİSESİ_SİTELER TV

 

BODRUM BELEDİYESİ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ 06/2023 SİTELER TV TÜRKİYENİN EN ÇOK İZLENEN İP TELEVİZYONU / GELECEĞİN TELEVİZYONU

BODRUM BELEDİYESİ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ 06/2023 İNTERNET MARKETİM TÜRKİYE’NİN GÜVENLİ ALIŞVERİŞ PLATFORMU

BODRUM BELEDİYESİ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ 06/2023 STÜDYO AŞK PROFESYONEL FOTOĞRAF STÜDYOSU

Bir yanıt yazın