Siteler-tv-logo-reklam
YİĞİNER TŞOF BAŞKANI_Siteler TV

Mehmet Yiğiner, TŞOF Başkanı oldu

 

Mahkeme kararıyla olağanüstü genel kurula giden Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Genel Kurulu’nda açık ara farkla Mehmet Yiğiner başkan oldu.

 

Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı Congresium Kongre ve Sergi Merkezi’nde gerçekleşti. Toplam 5167 delegenin 4027’sinin oy kullandığı seçimde, 3953 oy geçerli sayılırken, Ankara Otomobilciler ve Şoförler Esnaf Odası Başkanı Mehmet Yiğiner 2421 oy alarak seçimi açık ara farkla kazandı. Fevzi Apaydın ise 1532 oyda kaldı. Yiğiner, 889 oy farkla TŞOF’un yeni başkanı oldu.

YİĞİNER TŞOF BAŞKANI_Siteler TV

Mehmet Yiğiner, seçim sonuçları sonrası teşekkür konuşmasında omuzlarına yüklenen sorumluluğun bilinci ile gece gündüz çalışarak görev yapacaklarının altını çizdi.

YİĞİNER TŞOF BAŞKANI_Siteler TV

Satilik-Varliklar-com-Reklam-
Satılık Varlıklar .com Türkiye’nin yeni Reklam İlan Sitesi. Satılık Araba, Satılık Ev, Kiralık Ev, Kiralık araç, Sahibinden satılık, Sahibinden Kiralık.

“Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Olağanüstü Genel Kurulu’nda yapılan seçimde takdir ve teveccühleriyle şahsımı Genel Başkan olarak hizmet etmeye layık gören ulaşım odalarımızın kıymetli başkan ve yöneticilerimizin her birine kendim ve ekibim adına en kalbi duygularımla şükranlarımı sunuyorum.” diyen Yiğiner, şöyle devam etti: “Çok çalıştık, çok emek verdik, rabbim de nasip etti. Durmak yok, çalışmaya devam. Teveccühünüzün ağırlığının ve öneminin farkındayız, şimdi daha da fazla çalışma zamanı.

YİĞİNER TŞOF BAŞKANI_Siteler TV

Teşkilatımızın lokomotifi TŞOF’u hep birlikte hak ettiği noktaya getireceğiz. Şoför esnafımıza hizmet etmek için bundan sonra da Allah’ın izniyle 24 saat çalışacağız. Sizlerle birlikte bir ilki başardık, hepinizin emeği var. Özellikle yola çıktığım arkadaşlarıma, onun haricinde yanlışlıkları görüp yanımızda yol yürüyen, bize güven duyan tüm oda başkanı ve yönetici arkadaşlarıma, hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Olağanüstü Genel Kurulumuzun hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, bu vesile ile seçimin aksamadan gerçekleşmesini sağlayan Bakanlık temsilcilerine, seçim kurulu görevlilerine ve emniyet mensuplarımıza da ayrıca teşekkür ediyorum.”

 

YİĞİNER TŞOF BAŞKANI_Siteler TV

BODRUM BELEDİYESİ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ 06/2023 SİTELER TV TÜRKİYENİN EN ÇOK İZLENEN İP TELEVİZYONU

BODRUM BELEDİYESİ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ 06/2023 İNTERNET MARKETİM TÜRKİYE’NİN GÜVENLİ ALIŞVERİŞ PLATFORMU

MURAT YILMAZ KURT KİMDİR? ...2014 STÜDYO AŞK PROFESYONEL FOTOĞRAF STÜDYOSU

Karapürçek GazetesiKARAPÜRÇEK GAZETESİ

www.satilikvarliklar.comSATILIK VARLIKLAR – ÜCRETSİZ İLAN SAYFASI 

Bir yanıt yazın