Siteler-tv-logo-reklam
Kurtuluş Anadolu Lisesi'nden Seymenli 19 Mayıs_Siteler TV

Kurtuluş Anadolu Lisesi ‘nden Seymenli 19 Mayıs kutlaması

Ankara – Kurtuluş Anadolu Lisesi’nde düzenlenen 19 Mayıs kutlama töreninde öğrenci Seymenlerin gösterisi, büyük beğeni topladı. Törene, Ankara Kulübü Derneği Çankaya Şube Seymenleri de katılarak, kutlamada genç Seymenlerin yanında yer aldı.

Kurtuluş Anadolu Lisesi'nden Seymenli 19 Mayıs_Siteler TV

Ankara Kulübü Derneği Çankaya Şube Temsilcisi Halil Bahadır Saka, Kurtuluş Anadolu Lisesi’nde yetiştirdikleri genç Seymenler ile birlikte okulda 19 Mayıs kutlama töreninde gösterilerde yer almaktan dolayı büyük mutluluk ve gurur duyduklarını belirterek, “19 Mayıs 1919’da Samsun’a çıkan ve Milli Mücadeleyi yürütmek için 27 Aralık 1919’da Ankara’ya gelen Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü Dikmen sırtlarında karşılayan binlerce atlı ve yaya Seymenlerin torunları- günümüz temsilcileri olarak, okulumuzda yetiştirdiğimiz genç Seymenlerimizle gurur duyuyoruz.

Kurtuluş Anadolu Lisesi'nden Seymenli 19 Mayıs_Siteler TV

Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve arkadaşlarının Samsun’dan yaktığı bağımsızlık ateşinin 105’nci yıl dönümünde geleceğimizin teminatı gençlerimiz başta olmak üzere hepimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımızı kutluyor, Cumhuriyetimizin kurucusu ATA’mız başta olmak üzere tüm kurtuluş kahramanlarımızı saygı, minnet ve şükranla, rahmetle anıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Haber: Berkay Yılmaz Kurt

Kurtuluş Anadolu Lisesi'nden Seymenli 19 Mayıs_Siteler TV

BODRUM BELEDİYESİ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ 06/2023 SİTELER TV TÜRKİYENİN EN ÇOK İZLENEN İP TELEVİZYONU

BODRUM BELEDİYESİ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ 06/2023 İNTERNET MARKETİM TÜRKİYE’NİN GÜVENLİ ALIŞVERİŞ PLATFORMU

MURAT YILMAZ KURT KİMDİR? ...2014 STÜDYO AŞK PROFESYONEL FOTOĞRAF STÜDYOSU

Karapürçek GazetesiKARAPÜRÇEK GAZETESİ

Bir yanıt yazın