İyiliğin Ardında Platformu Miniklere Meyve İkram Etti
Altındağ Son Dakika Haberleri Ankara Son Dakika Haberleri Gündem Haber

İyiliğin Ardında Platformu Miniklere Meyve İkram Etti

İyiliğin Ardında Platformu Miniklere Meyve İkram Etti

Ankara’da faaliyetlerini yürüten İyiliğin Ardında platformu, bu kez miniklere meyve ikram etti.

Çocuklar aileleriyle pazarda dolaşırken bazen istedikleri her şeyi yiyemeyebiliyorlar. Bazen bir tane muz, bazen bir salkım üzüm, bazen bir avuç kirazın yanından geçip giderken masumane bakıyorlar. Bugün İyiliğin Ardında Platformu, çocukların göz hakkını vermeyi bir iyilik fırsatı olarak minikleri sevindirdi.

“Bugün yirmi yaşındaki bir genç kollarını sıvayıp çok emek ve sabır isteyen işlere başlamazsa önündekiler gibi boşu boşuna yaşlanacaktır.” İsmet Özel

İnsanın aramadan geçirdiği bir yaşam insana değmeden akıp gider. Aramayan bulamaz, paylaşamaz, katkı sunamaz. Bunlarla birlikte asıl olan neyi, nerede, nasıl aradığımızdır.

İşte tam da bu sorunun cevabı olarak bizler bir yola çıkıyoruz ve her insanın kalbinde bulunduğuna inandığımız iyiliği yine insanların kalbinde bazen bir bardak sıcak çayla, bazen hoş bir sohbetle, bazen bir çocuğun başını şefkatle okşayarak ama daima güzellikle ve sevgiyle aramaya koyuluyoruz.

Eminiz ki arayışımızda sevgiye, şefkate, samimiyete ve en önemlisi iyiliğe başvurmak bizi iyiliğe götürecek. İşte tam da bu nedenle içimizdeki iyiliği besleyerek yürümeyi kendimize şiar ediniyoruz. Biliyoruz ki iyiliğin nasıl bir önem taşıdığını, aradığımızı buldukça daha iyi göreceğiz.

Ve son olarak diyoruz ki her şey bir iyilikle başlar.🌿

İyilik misyonumuz ile çıktığımız yolda Ankara’da para yardımı toplamadan çeşitli yardım faaliyetleri yürüten bir sosyal medya platformuyuz.

İyiliğin Ardında olan arkadaşlarımızı isimsiz kahramanlar olarak görüyoruz. Her faaliyetimizde başka arkadaşlarımız görev almaktadır.

.

İyiliğin Ardında Platformu Miniklere Meyve İkram Etti

.

SİTELER TV
SİTELER TV TÜRKİYE'NİN EN ÇOK İZLENEN IP TELEVİZYONU
http://www.siteler.tv.tr

Bir cevap yazın