Siteler-tv-logo-reklam
Ferfene etkinliğinde_Siteler TV

Ferfene etkinliğinde Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Yakup Odabaşı ağırlandı

CHP Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Yakup Odabaşı, genel başkan yardımcılığını yaptığı Ankara Kulübü Derneği’nde düzenlenen geleneksel Ferfene etkinliğinin özel konuğu oldu.

Ferfene etkinliğinde_Siteler TV

Ankara Kulübü Derneği tarafından Ankara Konağı Başkent Salonu’nda gerçekleştirilen geleneksel Ferfene etkinliğine, derneğin genel başkan yardımcısı CHP Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Yakup Odabaşı da katıldı.

Ferfene etkinliğinde_Siteler TV

Programın açılış konuşmasını yapan Ankara Kulübü Derneği Genel Başkanı Dr. Metin Özaslan, unutulmaya yüz tutmuş Ferfene geleneğini her hafta çarşamba günleri genel merkezde gerçekleştirdikleri buluşmayla yaşatmaya çalıştıklarını belirterek, “Ramazanınız hayırlı uğurlu olsun. Oruç tutanların oruçlarını Allah kabul etsin. Ramazan ayının ilk Ferfenesini gerçekleştirmekteyiz. Bugün geleneksel Ferfenemizde çok önemli bir dostumuz, bir hemşerimiz, bir yöneticimiz var. Bizden, içimizden birisi; Gölbaşı Belediye Başkan adayı Yakup Odabaşı başkanımız bizimle birlikte.

Ferfene etkinliğinde_Siteler TV

Ankara’mızın çok önemli büyük dertleri var. Yakup Odabaşı bunların hepsini çok çok iyi biliyor. Yerel seçimde; Cumhuriyetin kalbi olan Ankara’mızın, Atatürk’ün şehri olan Başkentimizin sorunlarını, burada yaşayan Ankaralıların dertlerini  iyi bilen adaylara ihtiyacımız var.

Ferfene etkinliğinde_Siteler TV

Bu anlamda Yakup Odabaşı dostumuz geçmişte Gölbaşı ilçesinde belediye başkanlığı yapmış, tekrar emanet edilebilecek, çalışma disiplini yüksek, dürüst, deneyimli, hepimiz tarafından sevilen bir insan.  İyi bir Ankaralı, iyi bir Gölbaşı sevdalısı, iyi bir Atatürk, Cumhuriyet ve Başkent Ankara Sevdalısı hemşerimiz. Dolayısıyla ben kazanacağına yürekten inanıyorum. Ankara’mızın tüm değerlerini en yüksek derecede temsil edecektir, bu konuda hiçbir şüphemiz yok. Seçime artık çok kısa bir zaman dilimi kala Yakup Odabaşı başkanımızı Ankara Kulübümüzde ağırlamaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Gölbaşılıların, Ankaralıların dertlerine sahip çıkılması için bir Ankaralı olarak kendisini destekliyor, başarılar diliyorum. Buradan Atatürk, Cumhuriyet, Başkent Ankara ve Gölbaşı sevdalısı Gölbaşılı Hemşerilerimize de seslenmek istiyorum: Yakup Odabaşı Başkanımıza hep birlikte sahip çıkalım.” ifadelerini kullandı.

Ferfene etkinliğinde_Siteler TV

Ankara Kulübü Derneği’nde düzenlenen geleneksel  Ferfene etkinliğinde dostları ile bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti ileten Ankara Kulübü Derneği Genel Başkan Yardımcısı, CHP Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Yakup Odabaşı ise, “Seymenlerimiz, Bacırenlerimiz, Şube Başkanlarımız, yöneticilerimiz; çok kıymetli dostlarım. Öncelikle evim diyebileceğim Ankara Kulübümüzde şahsıma ve heyetime göstermiş olduğunuz misafirperverlikten dolayı  çok teşekkür ediyorum.

Ferfene etkinliğinde_Siteler TV

Birlikte olmaktan çok onur duyduğumu ifade etmek isterim. Büyük Atatürk’ü 27 Aralık 1919’da Dikmen sırtlarında karışlayan ve  Kızılcagün iradesini ortaya koyan  Seymenlerimiz, ecdadımız tarafından kurulmuş Ankara Kulübü Derneği, ülkemizin çok önemli bir sivil toplum kuruluşu ve emektarı. Ankara’nın kadim kültürel miras değerlerine sahip çıkmaya, yaşatmaya ve gelecek kuşaklara aktarmaya çalışan derneğimizin bir mensubu olmak, yöneticisi olarak görev almak, bir Ankaralı olarak benim için çok büyük bir onur, çok büyük bir şeref. Ankara’yı başkent yapan ecdada saygı duyup, bıraktığı yerden hizmeti devam ettirmek en temel amacım. İlçemizle birlikte Başkent Ankara’mızın daha fazla gelişmesi, daha fazla büyümesi ve hak ettiği yeri alması için derneğimizle de el ele vereceğiz. Gölbaşı’nda daha önce yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatı. Seçildiğimiz takdirde hiçbir ayrım yapmadan herkesi kucaklayan bir belediyecilik anlayışıyla çalışacak, Gölbaşı’nın iradesini adil, şeffaf bir şekilde temsil edeceğim. Bu seçimi hep birlikte kazanacağımıza inanıyorum.” diye konuştu.

Konuşmaların ardından  Ferfene etkinliğinde sazlı sözlü Ankara türküleri eşliğinde Seymen ve Bacıeren oyunları sergilendi. Çok güzel sohbetin edildiği, hasretin giderildiği programın sonunda günün anısına hatıra fotoğrafları çektirildi.

BODRUM BELEDİYESİ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ 06/2023 SİTELER TV TÜRKİYENİN EN ÇOK İZLENEN İP TELEVİZYONU

BODRUM BELEDİYESİ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ 06/2023 İNTERNET MARKETİM TÜRKİYE’NİN GÜVENLİ ALIŞVERİŞ PLATFORMU

MURAT YILMAZ KURT KİMDİR? ...2014 STÜDYO AŞK PROFESYONEL FOTOĞRAF STÜDYOSU

Bir yanıt yazın