Siteler-tv-logo-reklam

Elektrik-elektronik teknisyenlerine yönelik eğitim

Elektrik-elektronik teknisyenlerine yönelik eğitim

Elektrik-elektronik teknisyenlerine yönelik eğitim

Elektrik-elektronik teknisyenlerine yönelik eğitim semineri düzenlendi

Ankara Elektrik Elektronik Teknisyenleri Esnaf ve Sanatkarlar Odası üyelerine yönelik düzenlenen “Siemens Enerjimiz Bir” Eğitim Semineri, CP Ankara Otel’de gerçekleştirildi.

ANKESOB Başkan Vekili Hüseyin Ar’ın da hazır bulunduğu eğitim seminerine, oda üyesi elektrik-elektronik teknisyenleri yoğun katılım gösterdi.

Elektrik-elektronik teknisyenlerine yönelik eğitim

Siemens Ankara Bölge Bayi Partner Sorumlusu Abdurrahim Yalçınkaya’nın açış konuşmasının ardından kürsüye gelen Ankara Elektrik Elektronik Teknisyenleri Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yusuf Aslantürk şunları dile getirdi: “Siemens firmasına böyle bir semineri organize edip, bizleri yeni teknolojilerle tanıştırmasından dolayı öncelikle çok teşekkür ediyorum. Dijital teknoloji çok hızlı gelişiyor. İnşaat sektörü de buna bağlı olarak hızlı bir şekilde geliştiği için sektörel bazda elektrik teknisyenleri olarak bizim de bazı sıkıntılarımız oluyor. En başta da şalt malzemelerinde, anahtar prizlerde, kaçak roelerde, sigortalarda sıkıntılar yaşanıyor. Siemens bir dünya markası.

Elektrik-elektronik teknisyenlerine yönelik eğitim

Paydaş olarak eksikliklerimizi tamamlamaya yönelik etkileşim ve istişare, birlik ve beraberlik içerisinde düzenlediğimiz eğitim seminerimiz esnaf ve sanatkarlarımıza çok yararlı olacaktır. Buradan alacağımız bilgiler ışığında eksikliklerimizi gidereceğiz. Sahada, iş yaptığımız ortamlarda ne biz sıkıntı yaşayalım, ne de firma ürünleriyle ilgili sıkıntı çeksin. Seminerimiz, burada bizlerden geri dönüş alacak olan firma için de gördüğü teknik eksiklikler varsa, bunları değerlendirmesi açısından çok önemli. Önemli olan işgücü kaybını önlemek. Yangınların yüzde 80’inin elektrik kontağından çıktığı bilinirken ve de bu teknolojinin içerisinde bizler yer alırken, dolayısıyla eğitim seminerleri ile eksikliklerimizi gidermek zorundayız. Siemens firmamıza ve seminerimize katılan oda üyelerimize tekrar çok teşekkür ediyorum.”

Elektrik-elektronik teknisyenlerine yönelik eğitim

Oda Başkanı Yusuf Aslantürk’ün konuşmasından sonra “Gelin Birbirimizi Daha Yakından Tanıyalım” etkinliği ile devam eden seminerde, Siemens AŞ Genel Müdürlüğü Alçak Gerilim Ürünleri Bölümünün koordinesinde konusunda uzmanlar tarafından yapılan sunumlara geçildi.

Eğitim seminerinde Selçuk Çalışkan tarafından; Otomatik Sigorta ve Kaçak Akım Ürünleri, Bahar Keşkekçi tarafından; Kompakt Tip Şalterler, İlknur Turan tarafından; Siemens Satış Sonrası Destek, Servis Hizmetleri ve Çözümleri, Özge Alphan tarafından ise; Siemens elektrik ürünleri ile ilgili tüm ihtiyaçların tek bir platformda toplandığı, ürünlere ulaşmak isteyenlere kolaylık sağlayan, Siemens Yeni Nesil Dijital Platform; DigiOneNow hakkında bilgilendirme yapıldı.

Sunumların tamamlanmasından sonra soru cevap ve sunumların geri dönüşünü içeren bilgi yarışması ile devam eden seminer, toplu fotoğraf çekiminin ardından düzenlenen kokteyl ile sona erdi.

Elektrik-elektronik teknisyenlerine yönelik eğitim

Bir cevap yazın