Siteler-tv-logo-reklam
Devir teslim töreninde duygusal anlar

Devir teslim töreninde duygusal anlar

Devir teslim töreninde duygusal anlar

Ankara İnşaat Sanatkarları Esnaf Odası Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda başkan seçilen İbrahim Aydın, başkanlık görevini Ali Hikmet Velioğlu’ndan devraldı. Devir teslim töreninde duygulu anlar yaşandı.

Ankara İnşaat Sanatkarları Esnaf Odası Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda başkanlığa seçilen ve İlçe Seçim Kurulu’ndan mazbatasını teslim alan İbrahim Aydın, görevi Ali Hikmet Velioğlu’ndan devraldı. Oda yöneticileri ile Ankara Camcılar Esnaf Odası Başkanı Ayhan Keser’in de hazır bulunduğu devir teslim töreninde, duygulu anlar yaşandı.

Devir teslim töreninde duygusal anlar

VELİOĞLU’NDAN DUYGUSAL VEDA

Oda genel merkezinde gerçekleştirilen devir teslim töreninde yaptığı konuşmada duygulanarak gözleri dolan eski başkan Ali Hikmet Velioğlu, meslekte uzun yılları geride bıraktığını, Ankara İnşaat Sanatkarları Odasına 39 yılı başkanlık olmak üzere 50 yıl yönetici olarak hizmet verdiğini belirterek, “Artık gençlere bırakmanın zamanı gelmişti, bu nedenle tekrar aday olmadım. Uzun yıllar oda yönetiminde birlikte çalıştığımız İbrahim Aydın kardeşime başkanlık görevini devretmekten dolayı mutluluk duymaktayım. Gönül rahatlığıyla başkanlık görevini kendisine teslim ediyorum. Odamızın emin ellerde olduğunu biliyorum. Yine görüşeceğiz. Ne zaman ihtiyaç olursa hep yanlarında olacağım. İbrahim Aydın kardeşimin ve yönetiminin odamıza ve üyelerimize hayırlı hizmetlerde bulunacaklarına yürekten inanıyorum. Kendilerine bu yeni görevlerinde başarılar diliyorum. Kimde hakkım varsa benden yana helal olsun, sizler de hakkınızı helal edin. Allah’a emanet olun.” ifadelerini kullandı.

Devir teslim töreninde duygusal anlar

“BİZLERE KATTIKLARINI UNUTMAYACAĞIZ”

İbrahim Aydın da konuşmasında; “Değerli meslek büyüğüm Ali Hikmet Velioğlu başkanım, ilkeleri ve yol gösterici tavsiyeleri ile bizlere her zaman rehber olmuş, yakın ilgi ve desteği ile hep yanımızda olduğunu hissettirmiştir. Gerek çok özel kişiliğiyle, gerekse bilgi birikimi ve mesleki tecrübesiyle bizlere hep güven veren Ali Hikmet Velioğlu başkanımla birlikte çalışmış olmaktan ve saygı değer kişiliğini tanımaktan onur duymaktayım. Kendisine, her anlamda bizlere kattıklarından ve bugüne kadarki hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyor, bundan sonraki dönemde kendisine sağlık ve huzur dolu bir yaşam diliyoruz. Kendisini, bizlere kattıklarını hiçbir zaman unutmayacağız. Yeni dönemde amacımız; Ali Hikmet Velioğlu başkanımızdan, oda yöneticiliğimizde edindiğimiz tecrübeler ışığında ve sektöre yıllarını vermiş bir inşaat müteahhiti olarak kendi birikimlerimizi de katarak üyelerimize ve sektörümüze güzel hizmetler sunmak. Bu doğrultuda bir taraftan sorunlarımızın çözümü ve talep ve beklentilerimizin karşılanması yönünde üyelerimizle el ele vererek çalışacağız, diğer taraftan ise sektörümüzün katma değerine dönük katkı sağlama adına gayretli bir çalışma yürüteceğiz.” dedi.

Gözyaşlarını tutamayan Oda Genel Sekreteri Şennur Navruzda; “Uzun yıllar birlikte çalıştığım, her zaman babam gibi gördüğüm çok değerli başkanıma her şey için çok teşekkür ediyor, bundan sonraki yaşamında sağlık ve huzur diliyorum.” diye konuştu.

Devir teslim töreninde duygusal anlar

Bir cevap yazın