Siteler-tv-logo-reklam
CANBEG KANAAT ÖNDERLERİ ANKARA’DA

CANBEG KANAAT ÖNDERLERİ ANKARA’DA

CANBEG KANAAT ÖNDERLERİ ANKARA’DA TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRDİ

Türkiye’nin en büyük dağınık ailesi olan Canbeg ailesinin kanaat önderleri Ankara’da Canbeg ailesinin bir araya getirilmesi için fikir alışverişi yapıldı.

Canbeg ailesinin büyüklerinden Fevzi Genç ve Ahmet Yavuz önderliğinde toplanan Canbegler, Ankara’da bir merkez ofis açılması, Ankara ve diğer illerden gelen tüm misafirlerin bu merkezde ağırlanması için çalışma başlatılması konuları ele alındı.

Türkiye’nin en büyük dağınık aşireti Olan Canbeg’ler artık diğer illerde kurdukları dernekler gibi Başkent Ankara’da bir merkez kurulması tüm canbeglere hayırlı olsun denildi.

Toplantıya katılan Canbeg’ler: Erzurum’lu İş Adamı Sayın Fevzi Genç, Konya’lı İş Adamı Sayın Ahmey Yavuz, Şanlıurfa önceki dönem Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Nihat Çifçi, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Uzmanı Sayın Şevket Canbek, Liyakatli ve Ehil İş İnsanları Derneği Genel Başkanı Sayın Erkan Doğan, ANKİAD Başkan Yardımcısı ve Siteler TV Koordinatörü Murat Yılmaz Kurt, Eğitmen Erdal Canbek, Kırıkkale Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. İbrahim Deniz Canbeyli, Av. Mehmet Fatih Demir Toplantıya katılım sağladılar.

CANBEG KANAAT ÖNDERLERİ ANKARA’DA

Bir cevap yazın