Siteler-tv-logo-reklam
Bilgiç, yeniden başkanlığa seçildi

Bilgiç, yeniden başkanlığa seçildi

Bilgiç, yeniden başkanlığa seçildi

Ankara Yağlıboya Dekorasyon ve Hırdavatçılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Seçimli Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda mevcut başkan Mehmet Bilgiç, güven tazeledi.

Bilgiç, yeniden başkanlığa seçildi

Ankara Yağlıboya Dekorasyon ve Hırdavatçılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Olağan Genel Kurul Toplantısı, ANKESOB Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Genel kurulda, tek liste ile gidilen seçimde mevcut başkan Mehmet Bilgiç, yeniden seçilerek, güven tazeledi.

Ankara Yağlıboya Dekorasyon ve Hırdavatçılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda Başkan Mehmet Bilgiç’in açılış konuşmasının ardından ilk olarak Divan teşekkül ettirildi. ANKESOB Başkan Vekili Hüseyin Ar’ın divan başkanlığını yaptığı seçimli olağan genel kurulda Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından sırasıyla gündem maddelerinin okunması ve müzakeresine geçildi. Genel kurulda 2018-2019-2020-2021 yıllarına ilişkin yönetim ve denetim kurulu raporları, bilanço, gelir gider hesapları okunup müzakereye açıldıktan sonra oybirliğiyle ibra edildi. Gündem maddelerinin tek tek  görüşüldüğü genel kurulda, Başkan Mehmet Bilgiç ve yönetimi 2018-2019-2020-2021 yılları arasındaki faaliyetlerinden dolayı oy birliği ile ibra edildi. Yeni dönem çalışma programı ve tahmini bütçe de okunduktan sonra kabul edildi. Dilek ve temenniler bölümünde yapılan konuşmaların ardından gündem gereği seçime geçildi.

Genel kurulda tek listeyle gidilen seçimde mevcut Başkan Mehmet Bilgiç, yeniden başkanlık görevine seçildi.

Bilgiç, yeniden başkanlığa seçildi

BİLGİÇ’TEN TEŞEKKÜR KONUŞMASI

Kullanılan oyların tamamını alarak yeniden başkan seçilen Bilgiç teşekkür konuşmasında; “Öncelikle şahsıma ve ekibime verilen  destekten ve gösterilen teveccühten dolayı meslektaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Yeni dönemde de sorunlarımızın çözümü ve talep ve beklentilerimizin karşılanması yönünde kaldığımız yerden gayretli çalışmalarımıza devam edeceğiz. İşimizi sevip, işimize sahip çıkmalıyız, zira rakiplerimiz her gün çoğalıyor. Zincir marketler, AVM’ler derken şimdi de internet üzerinden alışveriş oldukça büyüdü. Bizler de e-ticarete adapte olmalıyız ki rekabet ortamında sektör olarak nasibimizi alabilelim. Bu anlamda yeni teknolojileri, dijitalleşmeyi anlamalıyız. Belki 10 yıl içerisinde robotların üretimi devralmasıyla insan gücüne olan ihtiyaç azalacak, robotlar insanların yapabildiği bir çok işi yapabilir hale gelecek. Önümüzdeki süreçte duvar boyayan bir robot görürseniz şaşırmayın. Bu anlamda değişime ayak uydurmak ve sektörümüzü, mesleğimizi geleceğe taşımak zorundayız. Değişime ayak uydurursak gelişmeyi gerçekleştirebiliriz. İnşallah birlik ve beraberlik içerisinde sektörümüzü, mesleğimizi ortak aklın gücüyle daha güzel bir geleceğe hep birlikte taşıyacağız.” ifadelerini kullandı.

Bilgiç, sözlerini şöyle tamamladı: “Genel kurulumuza katılan meslektaş üyelerimize tekrar teşekkür ediyorum. Ayrıca, genel kurulumuzu yöneten Divan Başkanımız-ANKESOB Başkan Vekili Sayın Hüseyin Ar’a, genel kurulumuzu teşrifleriyle onurlandıran meslek odalarımızın başkan ve yöneticilerine, Bakanlık temsilcilerimize, Altındağ İlçe Seçim Kurulunun değerli personeline, emniyet teşkilatımızın mensuplarına, Oda personelimize ve yöneticilerimize, teşekkür ediyorum. Genel kurulumuz hepimize hayırlı olsun.”

Bilgiç, yeniden başkanlığa seçildi

BİLGİÇ’İN YÖNETİM VE DENETİM KURULU

Ankara Yağlıboya Dekorasyon ve Hırdavatçılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Olağan Genel Kurul Toplantısında Mehmet Bilgiç başkanlığındaki yönetim belli oldu. Yönetim Kurulu Asıl Üyeler: Fahrettin Aydemir, Aydın Sezgin, Erdal Sayıcı, Hüseyin Demir, Hüseyin Kadri Maden, Emine Çetin, Hasan Afacan, Ahmet Sayımlı. Denetim Kurulu Asıl Üyeler: Gazi Halıcı, Muhsin Barut, Hakan Pekel.

Bir cevap yazın