Siteler-tv-logo-reklam
Berberler Futbol Turnuvası heyecanı_Siteler TV

Berberler Futbol Turnuvası heyecanı sona erdi

Ankara Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Odası “Semtler Arası Futbol Turnuvası” final maçıyla tamamlanırken, dereceye giren takımların ödülleri düzenlenen törenle takdim edildi. Turnuvada dereceye giren takım ve meslektaşlarını tebrik ederek kutlayan Oda Başkanı Sezayi Kara, “Turnuvada centilmenlik ruhu içerisinde, dostluk ve kardeşlik duyguları ile hareket eden, her maçtan sonra birbirini kucaklayarak iyi dilek ve tebriklerini paylaşan tüm takımlarımız turnuvanın kazananı ve şampiyonu olmuştur.” diye konuştu.

Berberler Futbol Turnuvası heyecanı_Siteler TV

Ankara Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Odası

“Semtler Arası Futbol Turnuvası”nın şampiyonu, Yükseltepe Spor takımı oldu.

Geleneksel hale gelen Ankara Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Semtler Arası Futbol Turnuvası, Gülveren Spor Tesisleri’nde Yükseltepe Spor ile Pursaklar Spor semt takımları arasında oynanan final müsabakası ile sonuçlandı.

Berberler Futbol Turnuvası heyecanı_Siteler TV

Final maçında Yükseltepe takımı Pursaklar’ı 4-0 mağlup ederek, turnuvanın şampiyonu olurken, Pursaklar takımı ikinci sırada yer aldı. Ayrıca, Keçiören takımı da turnuvayı üçüncü olarak tamamladı.

İlçe-semtlerde faaliyet gösteren berber esnaf ve sanatkarların oluşturduğu 10 takımın 2 grup halinde mücadele ettiği ve heyecan dolu maçların oynandığı turnuvanın en centilmen takımı ise Çankaya Spor seçildi.

Final maçının ardından turnuvada dereceye giren ilk üç takıma kupaları ve futbolculara madalyaları törenle takdim edildi.

Berberler Futbol Turnuvası heyecanı_Siteler TV

Törende konuşan Ankara Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sezayi Kara, yoğun çalışma temposundan biraz uzaklaşarak, berber meslektaşlar arasında kardeşliğin ve dostluğun güçlenmesini sağlamanın yanı sıra spora teşvik etmek ve farkındalık oluşturmak amacıyla düzenlediklerini ifade ettiği futbol turnuvasının final maçıyla tamamlandığını belirterek, “Odamız üyesi berberlerimizin oluşturduğu takımların katılımı ile düzenlediğimiz ve yaklaşık 2 ay Ahilik ruhuna yakışır, büyük bir centilmenlik içerisinde geçen futbol turnuvamız final maçı ile sona erdi.

Berberler Futbol Turnuvası heyecanı_Siteler TV

Turnuvamız süresince birlik ve beraberliğin, dostluğun en güzel örnekleri sergilendi. Final maçında galip gelerek turnuvanın şampiyonu olan Yükseltepe takımını kutluyorum. Aynı şekilde turnuva ikincisi Pursaklar ve üçüncüsü Keçiören takımlarımızı da kutluyorum. Turnuvamızda elbette ki bir takım şampiyon alacaktır. Ama bizim gönlümüzde; centilmenlik ruhu içerisinde, dostluk ve kardeşlik duyguları ile hareket eden, her maçtan sonra birbirini kucaklayarak iyi dilek ve tebriklerini paylaşan tüm takımlarımız turnuvanın kazananı ve şampiyonu olmuştur.

Berberler Futbol Turnuvası heyecanı_Siteler TV

Turnuvamıza katılım gösteren tüm takımlarımıza, takımlarda mücadele eden meslektaşlarıma, her zaman yanımızda olan ve bu turnuvamıza da sponsor olarak destek sağlayan tedarikçi firmalarımıza ve turnuvada emeği geçen, katkısı olan tüm oda yöneticilerimize, herkese teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum. Sporun hayatımızın bir parçası olması dileğiyle tüm meslektaşlarıma özel yaşantılarında sağlık ve huzur, meslek hayatlarında üstün başarılar diliyorum.” dedi.

BODRUM BELEDİYESİ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ 06/2023 SİTELER TV TÜRKİYENİN EN ÇOK İZLENEN İP TELEVİZYONU

BODRUM BELEDİYESİ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ 06/2023 İNTERNET MARKETİM TÜRKİYE’NİN GÜVENLİ ALIŞVERİŞ PLATFORMU

BODRUM BELEDİYESİ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ 06/2023 STÜDYO AŞK PROFESYONEL FOTOĞRAF STÜDYOSU

Bir cevap yazın