Siteler-tv-logo-reklam
Başkan Yavaş'a Ahilik Haftası_SİTELER TV

Başkan Yavaş a Ahilik Haftası ziyareti

Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ANKESOB) Başkanı Mehmet Yiğiner, beraberindeki ANKESOB Yönetim ve Denetim Kurulu üyeleri ile birlikte Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’a 36. Ahilik Haftası Kutlamaları programı kapsamında bir ziyaret gerçekleştirdi.

Başkan Yavaş'a Ahilik Haftası_SİTELER TV

ANKESOB Başkanı Mehmet Yiğiner, ziyarette 36. Ahilik Haftası Kutlamaları çerçevesinde bir hafta süresince devam edecek program hakkında Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’a bilgilendirmede bulundu.

Başkan Yavaş'a Ahilik Haftası_SİTELER TV

Başkan Yiğiner, Ahilik kavramının bugüne ve  geleceğe ışık tutan geniş anlamlar ifade ettiğini belirterek, “13. yüzyılda Anadolu’da Ahi Evran Veli tarafından temelleri atılan;  ticaret ahlakına, doğruluğa, dayanışmaya, kardeşlik ve üretimde standart ve kalite gibi ekonomik ve toplumsal değerleri esas alan Ahilik ilkeleri günümüzde de esnaf ve sanatkarlar olarak bizlere yol göstermektedir.” dedi. Yiğiner, Başkan Yavaş’a kendilerine gösterilen yakın ilgi  için teşekkür etti.

Başkan Yavaş'a Ahilik Haftası_SİTELER TV

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş da konuşmasında, “Günümüz Ahileri olarak öncelikle Ahilik Haftanızı kutlarım. Siz değerli esnaf ve sanatkarlarımızla el ele vererek  birlik ve beraberlik içerisinde var gücümüzle çalışmaya, Ankara’mıza en iyi şekilde hizmet etmeye devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Başkan Yavaş'a Ahilik Haftası_SİTELER TV

BODRUM BELEDİYESİ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ 06/2023 SİTELER TV TÜRKİYENİN EN ÇOK İZLENEN İP TELEVİZYONU

BODRUM BELEDİYESİ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ 06/2023 İNTERNET MARKETİM TÜRKİYE’NİN GÜVENLİ ALIŞVERİŞ PLATFORMU

BODRUM BELEDİYESİ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ 06/2023 STÜDYO AŞK PROFESYONEL FOTOĞRAF STÜDYOSU

Bir yanıt yazın