Siteler-tv-logo-reklam

BANDIRMA BELEDİYESİ NDEN ÇOCUKLARIN …07-2023

BANDIRMA BELEDİYESİ’NDEN ÇOCUKLARIN_SİTELER TV

BANDIRMA BELEDİYESİ NDEN ÇOCUKLARIN YÜZÜNÜ GÜLÜMSETEN YAZ ETKİNLİKLERİ

Bandırma Belediyesi, yaz tatilindeki çocukların sosyalleşirken kaliteli zaman geçirebilmeleri amacıyla, ücretsiz “Çocuk İş Atölyesi” etkinlikleri gerçekleştiriyor.

BANDIRMA BELEDİYESİ’NDEN ÇOCUKLARIN_SİTELER TV

Bandırma Belediyesi, insan odaklı sosyal belediyecilik anlayışıyla hayata geçirdiği “Çocuk İş Atölyesi” ile kentte yaşayan çocukların yüzünü gülümsetmeye devam ediyor. Yaz tatilindeki çocukların eğlenip sosyalleşirken, aynı zamanda da hayal güçlerini canlandırabilecekleri ve çeşitli becerilerini ortaya çıkarabilecekleri atölye çalışmaları büyük ilgi görüyor. Robotik kodlama ve ahşap beceri atölyeleri ile çocuklar hem teknolojiyle tanışıyor hem de el becerilerini keşfediyorlar.

BANDIRMA BELEDİYESİ’NDEN ÇOCUKLARIN_SİTELER TV

Etkinlikler, deneyimli ve uzman eğitmenler eşliğinde düzenleniyor. Robotik kodlama atölyesinde çocuklar, temel programlama kavramlarını öğrenirken kendi robotlarını tasarlamayı ve onları hareket ettirmeyi öğreniyorlar. Ahşap beceri atölyesinde ise el işi ve tasarım yeteneklerini geliştirerek çeşitli ahşap ürünler yapma şansı buluyorlar.

Ebeveynler, çocuklarına bu fırsatı sunan Bandırma Belediyesi’ne teşekkür ederken, çocuklar da bu etkinlikler sayesinde unutulmaz bir yaz tatili geçiriyor.

BANDIRMA BELEDİYESİ’NDEN ÇOCUKLARIN_SİTELER TV

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, “Minik yavrularımızın eğlenirken öğrenmelerini sağlayarak kaliteli zaman geçirmeleri adına Maker Karavan’ı Bandırma’ya getirdik. Öncelikli misyonlarımızdan biri de eğitim, bilim ve sanatın rehberliğinde, her bir çocuğumuzun yeteneklerini ortaya çıkarmak ve onları olabildiğince çok desteklemektir. Her bir yavrumuz hem aileleri hem de bizler için çok değerlidir. Onları temeli güçlü yarınlara hazırlamak hepimizin ortak düşüncesidir,” ifadesinde bulundu.

BANDIRMA BELEDİYESİ’NDEN ÇOCUKLARIN_SİTELER TV

Maker Karavan, İlçe merkezi ve kırsal mahallelerde yaşayan çocuklara kapılarını açıyor. 24-25-26-27 Temmuz’da Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan Maker Karavan, 28 Temmuz’da Edincik Meydanı’nda ve 29 Temmuz’da ise Aksakal Meydanı’nda olacak.

BODRUM BELEDİYESİ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ 06/2023 SİTELER TV TÜRKİYENİN EN ÇOK İZLENEN İP TELEVİZYONU

BODRUM BELEDİYESİ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ 06/2023 İNTERNET MARKETİM TÜRKİYE’NİN GÜVENLİ ALIŞVERİŞ PLATFORMU

BODRUM BELEDİYESİ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ 06/2023 STÜDYO AŞK PROFESYONEL FOTOĞRAF STÜDYOSU

 

Bir cevap yazın