Siteler-tv-logo-reklam

BANDIRMA BELEDİYESİ İLE VATANDAŞ …08-2023

BANDIRMA BELEDİYESİ İLE VATANDAŞ_SİTELER TV

BANDIRMA BELEDİYESİ İLE VATANDAŞ KUCAKLAŞACAK

Bandırma Belediyesi, ilçe genelinde, “Mahalle Buluşmaları” gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Mahalle Buluşmaları kapsamında vatandaşların, fikir, öneri ve projeleriyle yerel yönetime dahil edilmesi amaçlanıyor.

BANDIRMA BELEDİYESİ İLE VATANDAŞ_SİTELER TV

Bandırma Belediyesi, “Senin Şehrin Senin Mahallen” sloganıyla hayata geçirdiği, “Mahalle Buluşmaları” kapsamında vatandaşla kucaklaşmaya hazırlanıyor. Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, ortak akılla kent yönetimi anlayışı doğrultusunda, vatandaşlarla bir araya gelecek. “Mahalle Buluşmaları” Bandırma’nın tüm mahallelerini kapsayacak şekilde, her mahalleye özel olarak gerçekleştirilecek.

İlk buluşma 17 Eylül Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlar için düzenlenecek. Vatandaşlar, 1 Eylül Cuma Günü, Saat 18.00’da Bandırma Belediyesi Kapalı Pazar Yeri ve Yaşam Alanı’nda düzenlenecek buluşmada, Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun ile bizzat görüşüp fikir, öneri, istek ve projelerini paylaşma fırsatı bulacak.

BANDIRMA BELEDİYESİ İLE VATANDAŞ_SİTELER TV

Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Bandırmamızın gelecek planlamasını, katılımcı yönetim anlayışıyla vatandaşlarımızla birlikte tasarlamak istiyoruz. Hemşehrilerimizin, kentimizin yaşam kalitesini yükseltecek görüşlerini dinlemek, şehrimizi birlikte yönetmek için bütün hemşehrilerimizi Mahalle Buluşmalarımıza davet ediyoruz,” dedi.

BODRUM BELEDİYESİ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ 06/2023 SİTELER TV TÜRKİYENİN EN ÇOK İZLENEN İP TELEVİZYONU

BODRUM BELEDİYESİ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ 06/2023 İNTERNET MARKETİM TÜRKİYE’NİN GÜVENLİ ALIŞVERİŞ PLATFORMU

BODRUM BELEDİYESİ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ 06/2023 STÜDYO AŞK PROFESYONEL FOTOĞRAF STÜDYOSU

Bir cevap yazın