Siteler-tv-logo-reklam
ANKESOB'da Esnaf Buluşması_Siteler TV

ANKESOB’da Esnaf Buluşması Programı

ANKESOB Başkanı Mehmet Yiğiner, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın katılımıyla gerçekleşen Esnaf Buluşması Programında yaptığı konuşmada;  “Yerel yönetimlerle olan koordinasyonumuzu, görüş alışverişimizi uyum içerisinde sürdürmek zorundayız.  Sayın Mansur Yavaş başkanımız, birçok konuda esnaf ve sanatkarlarımızın talep ve ortaya çıkan sorunlarını odalarımızla işbirliği içinde çözmek noktasında Ankara Büyükşehir Belediyesi olarak katkı sağladılar. Kendilerine teşekkür ediyorum.” dedi.
ANKESOB'da Esnaf Buluşması_Siteler TV
Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ANKESOB) Başkanı Mehmet Yiğiner’in ev sahipliğinde düzenlenen Esnaf Buluşması Programında, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, ANKESOB’a bağlı odaların başkanları ile bir araya geldi.

ANKESOB Abdullah Caner Toplantı Salonu’nda gerçekleşen toplantıda  bir konuşma yapan ANKESOB Başkanı Mehmet Yiğiner; “Esnaf ve sanatkarlar olarak Ankara’da büyük bir teşkilatız. Ankara Türkiye’nin başkenti olmanın yanı sıra, ticarette, üretim ve hizmet sektörlerinde de büyümeye devam eden bir şehir olarak öne çıkıyor. Elbette bu gelişmede esnaf ve sanatkarlarımızın da önemli payı var. Esnaf ve sanatkarlar olarak kendi öz sermayesi ve emeğiyle ülkemiz kalkınmasına,  istihdam ve işsizliğin önlenmesine katkı sağlıyoruz.

ANKESOB'da Esnaf Buluşması_Siteler TV

Helal kazancıyla her zaman devletinin yanında olmuş esnaf ve sanatkarlarımızla gurur duyuyoruz.  Bizim burada amacımız;  ekonomik ve sosyal durumları açısından ülke kalkınması içerisindeki yeri ve önemi, anlamı çok büyük olan esnaf ve sanatkarlarımızın iş hayatını kolaylaştırmak, huzurlu bir şekilde faaliyetlerini sürdürmelerine katkı sağlamak. Bunu yaparken de yerel yönetimler çok önemli. Özellikle Büyükşehir Belediyemiz çok önem arz ediyor. Dolayısıyla yerel belediyelerimiz ile  esnaf ve sanatkarlarımızın hizmetlerini yerine getirebilmesi bakımından uyum içerisinde  çalışmak zorundayız.

Bu anlamda hem devletimizle hem de yerel yönetimlerle olan koordinasyonumuzu, görüş alışverişimizi  şeffaf bir şekilde sürdürme gayreti içerisindeyiz.  Sayın Mansur Yavaş başkanımız sağ olsunlar, birçok konuda esnaf ve sanatkarlarımızın talep ve ortaya çıkan sorunlarını odalarımızla işbirliği içinde çözmek noktasında katkı sağladılar. Kendilerine teşekkür ediyorum.  Sayın başkanımıza ve beraberindeki heyete  toplantımıza katılımlarından dolayı da ayrıca teşekkür ediyorum. Oda başkanlarımıza da çalışmalarında başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

ANKESOB'da Esnaf Buluşması_Siteler TV

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş da konuşmasında,  5 yıllık  görev yaptığı çalışma süresinde her zaman esnaf ve sanatkarın yanında olduğunu, esnaf ve sanatkar odaları ile devamlı görüşmeler yaptıklarını, taleplerini, önerilerini, şikayetlerini dinlediklerini ve görev alanlarına  dahil olan konulara çözüm üretmeye çalıştıklarını ifade ederek, bu dönemde esnaf ve sanatkarlara yönelik hayata geçirilen destekleri, verdiği örneklerle  özetledi.

 Yavaş, bundan sonra da devamlı taleplerini dinleyeceği  esnaf ve sanatkarın zararına olacak hiçbir proje içerisinde olmayacaklarını, Ankara Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman birlikte sorunlara çözüm bulacaklarını kaydetti.

Oda Başkanlarının da tek tek söz alarak talep, görüş ve problemlerini dile getirdiği programda; bugüne kadar Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından esnaf ve sanatkara sağlanan desteklerden ötürü Başkan Mansur Yavaş’a teşekkür edildi.

BODRUM BELEDİYESİ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ 06/2023 SİTELER TV TÜRKİYENİN EN ÇOK İZLENEN İP TELEVİZYONU

BODRUM BELEDİYESİ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ 06/2023 İNTERNET MARKETİM TÜRKİYE’NİN GÜVENLİ ALIŞVERİŞ PLATFORMU

MURAT YILMAZ KURT KİMDİR? ...2014 STÜDYO AŞK PROFESYONEL FOTOĞRAF STÜDYOSU

Bir cevap yazın