Siteler-tv-logo-reklam
ANKESOB'a Vergi Haftası ziyareti ...2024

ANKESOB’a Vergi Haftası ziyareti

Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği  (ANKESOB) Başkanı Mehmet Yiğiner, 35. Vergi Haftası kapsamında ziyarette bulunan Ankara Vergi Dairesi Başkanı Yüksel Duman ve beraberindeki grup müdürlerini makamında ağırladı. Duman ve beraberindeki heyetin ziyaretinde, ANKESOB Başkan Vekili Hüseyin Ar ile YKÜ Adem Can da hazır bulundu.

ANKESOB'a Vergi Haftası ziyareti_Siteler TV

Vergi bilincinin oluşturulması, mükelleflerin vergiye gönüllü uyumunun sağlanması ve kayıt dışı ekonomi ile mücadele bilincinin oluşturulması amacıyla her yıl  kutlanmakta olan Vergi Haftası kapsamında gerçekleşen Ankara Vergi Dairesi Başkanı Yüksel Duman ve beraberindeki grup müdürlerinin ziyaretinde 35. Vergi Haftası etkinlikleri ile mükelleflere yönelik çalışmalar paylaşıldı, sektörel sorunlar ve çözümler karşılıklı görüşülerek, bilgi alışverişinde bulunuldu.

ANKESOB'a Vergi Haftası ziyareti_Siteler TV

Ankara Vergi Dairesi Başkanı Yüksel Duman, bu yıl 35’ncisi  kutlanan Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında bir dizi etkinlikler ve ziyaretler düzenlediklerini belirterek, “Amacımız vergisel sorumluluklar noktasında farkındalığı artırmak, toplumsal vergi  bilincini yükseltmek.” ifadelerini kullandı, sivil toplum kuruluşlarıyla her zaman uyum içerisinde hareket ettiklerinin altını çizdi. ANKESOB Başkanı Yiğiner ve yönetimine  verdikleri destek nedeniyle teşekkür eden Duman, vergisini zamanında ödeyen esnaf ve sanatkar mükelleflere de ayrıca teşekkür ettiklerini söyledi.

ANKESOB'a Vergi Haftası ziyareti ...2024

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ANKESOB Başkanı Mehmet Yiğiner de 35. Vergi Haftası’nı kutlarken, Ankara Vergi Dairesi Başkanı Yüksel Duman ve beraberindeki heyete, Ankara’da faaliyet gösteren esnaf ve sanatkar mükellefler ile uyum içerisinde gerçekleşen hizmet anlayışları için teşekkür etti.

Verginin ülke ekonomisine güç kattığını vurgulayan  Yiğiner, devletine ve ülkesine karşı yükümlülüklerini yerine getirme konusunda her zaman hassasiyet gösterdiğini belirttiği esnaf ve sanatkarın verginin ülke kalkınmasındaki öneminin bilincine sahip bir teşkilatın mensupları olduğunu  kaydetti. Yiğiner, kayıtdışılığı azaltmanın vergi kaybını önleyeceğini de sözlerine ekledi.

BODRUM BELEDİYESİ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ 06/2023 SİTELER TV TÜRKİYENİN EN ÇOK İZLENEN İP TELEVİZYONU

BODRUM BELEDİYESİ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ 06/2023 İNTERNET MARKETİM TÜRKİYE’NİN GÜVENLİ ALIŞVERİŞ PLATFORMU

MURAT YILMAZ KURT KİMDİR? ...2014 STÜDYO AŞK PROFESYONEL FOTOĞRAF STÜDYOSU

Bir yanıt yazın