Siteler-tv-logo-reklam
Ankaralı berberler ve kuaförler piknikte buluştu

Ankaralı berberler ve kuaförler piknikte buluştu

Ankara Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Odası ve Ankara Kuaförler Güzellik Salonları ve Manikürcüler Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın Piknik Şöleni’nde, aileleriyle birlikte katılan üyeler gönüllerince doyasıya eğlenerek, yorgunluk attı.

Ankaralı berberler ve kuaförler piknikte buluştu

Ankara Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Ankara Kuaförler Güzellik Salonları ve Manikürcüler Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın müştereken işbirliğiyle düzenlediği Piknik Şöleni etkinliği her iki odanın da üyelerine unutulmaz bir gün (pazar) yaşattı.

Ankaralı berberler ve kuaförler piknikte buluştu

Ankara Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sezayi Kara ile Ankara Kuaförler Güzellik Salonları ve Manikürcüler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Köksal Özcan’ın ev sahipliğinde Gölbaşı Bahar Aile Piknik Alanı’nda düzenlenen ve her iki odanın üyelerinin eş ve çocuklarıyla birlikte yoğun katılım gösterdiği piknik şölenine; ANKESOB Başkan Vekili Hüseyin Ar, Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, Bala Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Küçük, Ankara Camcılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ayhan Keser, Ankara Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası Başkanı Tunçay Elmadağlı, Ankara Kurukahveciler Kuruyemişçiler Esnaf Odası Başkanı Aytaç Sevimli, Türkiye Umum Ayakkabıcılar Federasyonu Başkanı Ahmet Aydan da katıldı.

Ankaralı berberler ve kuaförler piknikte buluştu

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, selamla konuşmasında; berberlerin ve kuaförlerin piknik buluşmasının hayırlara vesile olmasını dileyerek, “Gölbaşımıza hoş geldiniz, Gölbaşı sizin eviniz, kapımız size her zaman açık. Esnafımız karanlık sokakların aydınlığıdır. Bizim için çok değerlisiniz. Siz esnaf ve sanatkarlarımızın her zaman yanındayız. Bu anlamda berber ve kuaför esnafımızın da gece gündüz yanlarındayız. Elimizden geldiğince sizlere de destek olmaya çalışıyoruz. Piknik Şöleninin gerçekleşmesinde emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Tarafıma takdim edilen plaket için de şükranlarımı sunuyorum.” ifadelerini kullandı.

Ankaralı berberler ve kuaförler piknikte buluştu

TANIŞMA VE KAYNAŞMAYA VESİLE

Ankara Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sezayi Kara, protokolü ve tüm katılımcıları selamlayarak başladığı konuşmasında; “Sizlerle beraber özellikle pandemi döneminde zor günleri beraber atlattık. Öncelikle Ahilik Haftamızı-Esnaf Bayramımızı kutluyorum. Ankara Berberler ve Ankara Kuaförler Odası olarak birlikte ilkini yaptığımız Piknik Şölenimize hoş geldiniz. Ankara Berberler Odası olarak, Ankara Kuaförler Odamız ile etle tırnak gibiyiz. Bugün burada çok çeşitli ve eğlenceli etkinliklerimiz olacak. Dolu dolu organizasyonla gerçekleşecek bu güzel ortamda meslektaşlar olarak hep beraberiz.  Keçiören Belediye Başkanımız Sayın Turgut Altınok’a, Gölbaşı Belediye Başkanımız Sayın Ramazan Şimşek’e, Mamak Belediye Başkanımız Sayın Murat Köse’ye, Bala Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Buran’a ve bu güzel organizasyona sponsor olan tedarikçilerimize bize sağladıkları her türlü desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Üyelerimiz arası birlik ve beraberliği, tanışma, dayanışma  ve kaynaşmayı artırmak ve ailelerle birlikte güzel vakit geçirebilmek amacıyla gerçekleştirdiğimiz piknik şenliğimizin ev sahibi hepimiziz. Piknik şölenimize katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ederek tekrar hoş geldiniz diyor, iyi eğlenceler diliyorum. Sizleri saygı ve sevgiyle selamlıyorum.” dedi.

Ankaralı berberler ve kuaförler piknikte buluştu

Ankara Kuaförler Güzellik Salonları ve Manikürcüler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Köksal Özcan da; “Katılımlarınızdan dolayı tüm üyelerimize şükran ve teşekkürlerimi sunmak isterim. Piknik Şölenimizin birlik ve beraberliğimizin artmasına vesile olmasını diliyorum. Etkinliğimize katkı sağlayan belediye başkanlarımıza, çekilişlerde verilen hediyeleri sağlayan sponsorlarımıza çok teşekkür ediyorum. Hepimiz için eğlenceli, güzel vakit geçirmemizi diliyorum.” diye konuştu.

Ankaralı berberler ve kuaförler piknikte buluştu

ANKESOB Başkan Vekili Hüseyin Ar ise konuşmasında şunları ifade etti: “Ankara Berberler Odamızın Başkanı Sezayi Kara ile Ankara Kuaförler Odamızın Başkanı Köksal Özcan’a ve çalışma  ekiplerine, yoğun çalışan ama dinlenmeye de ihtiyacı olan üyelerini aile fertleri ile birlikte bu güzel organizasyonda; moral ve motivasyonu güçlendirmek, birlik ve beraberliği sağlamak ve üyeler arasında kaynaşma ve dayanışma ruhunu güçlendirmek amacıyla düzenledikleri piknik şöleninde bir araya getirdikleri için; belediye başkanlarımıza ve sponsorlarımıza da desteklerinden ötürü ANKESOB adına teşekkür ediyorum.”

Ankaralı berberler ve kuaförler piknikte buluştu

GÜN BOYU YARIŞMALAR VE OYUNLAR

Deneyimli sunucu Özgür Yılmaz’ın sunumu eşliğinde gün boyu süren birbirinden farklı onlarca etkin kapsamında katılımcılar dolu dolu bir gün geçirdi. Piknik şöleninde organizasyonun sağladığı yemekler ile  üyelerin yanlarında getirdikleri yemekler yendi, canlı müzik eşliğinde yöresel oyunlar oynandı, halaylar çekildi, çok çeşitli yarışma etkinlikleri düzenlendi.

Aynı zamanda kendisi de berber olan Ankara eğlence dünyasının önemli ismi Ahmet Güler ile saz arkadaşları; Başkentli Yasin ve Erkan Güler’in performansıyla başlayan etkinlik, piknik alanında akşam saatlerine kadar sürdü. Keçiören Belediyesi’nin müzik platform özellikli tırı önünde Ankara Berberler Odası ABO Show ekibi tarafından çocuklar için düzenlenen saç boyama ve şekillendirme etkinliği oldukça ilgi gördü. Düzenlenen organizasyonda hem yetişkinler hem de çocuklar için halat çekme, çuvalla koşu yarışı, çocuklar için ağızda yumurta taşıma yarışları yapıldı. Yarışmalarda başarılı olanlara ve yapılan hediye çekilişi aktivitesinde çok çeşitli hediye takdimleri yapıldı. Piknik alanında küçük çocuklar, palyaço ekibiyle beraber gönüllerince eğlendi.

Bir cevap yazın