Siteler-tv-logo-reklam
Ankaralı Berberler'den Çanakkale'ye_Siteler tv

Ankaralı Berberler den  Çanakkale ye tarihi gezi

Ankara Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Odası’na bağlı berberler, Çanakkale’de kahramanlık destanının yazıldığı tarihi alanları gezerken, ortamın manevi atmosferinde duygu dolu anlar yaşadı.

Ankaralı Berberler'den Çanakkale'ye_Siteler tv

Ankara Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın düzenlediği tur organizasyonunda oda üyesi berber esnafı, Çanakkale Savaşı’nın gerçekleştiği tarihi alanları görme ve gezme imkanı buldu. Çanakkale’de Şehitler Anıtı ve şehitlik, 57. Alay Şehitliği, Anzak Koyu, Conk Bayırı, Anafartalar, Arıburnu ve tarihi müzeler gibi alanları rehber eşliğinde gezen Ankaralı berberler, ortamın manevi atmosferinde unutulmaz bir deneyim yaşadı.

Ankaralı Berberler'den Çanakkale'ye_Siteler tv

Atalarının, vatanın bağımsızlığı için şehit ve gazi olduğu toprakları herkesin görmesi gerektiğini söyleyen Ankara Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sezayi Kara, Çanakkale Destanı’nın yazıldığı topraklara gerçekleştirdikleri gezi ziyaretinde duygusal anlar yaşadıklarını belirterek, “Çanakkale gezisinden büyük bir memnuniyetle döndük. Çanakkale’de tarihi alanları üyelerimizle buluşturmak istedik. Bu kapsamda 4 otobüsle ve 180 meslektaşımızla gerçekleştirdiğimiz gezimiz dolu dolu, oldukça verimli geçti. Şehitlerimiz sayesinde bugün özgür ve refah içerisinde yaşıyoruz. Allah razı olsun onlardan. Tüm şehitlerimizi saygıyla ve rahmetle anıyoruz. Ruhları şad olsun.” dedi.

Ankaralı Berberler'den Çanakkale'ye_Siteler tv

Bu tür tarihi ve kültürel gezileri gelecek süreçte de gerçekleştirmeyi hedeflediklerini vurgulayan Oda Başkanı Kara, “Çok özel bir gündü bizler için. İnşallah üyelerimize yönelik kültürel gezilerimiz devam edecek. Tarihi topraklara yaptığımız gezi için ulaşım imkanı sağlayan Mamak Belediyesi, Keçiören Belediyesi, Yenimahalle Belediyesi ve Pursaklar Belediyesi’ne teşekkür ediyoruz. Ayrıca desteklerinden ötürü Gölbaşı Belediye Başkanımız Sayın Ramazan Şimşek’e ve gezimizin gerçekleşmesinde emek ve katkısı olan herkese şükranlarımızı sunuyoruz.” ifadeleriyle sözlerini tamamladı.

Ankaralı Berberler'den Çanakkale'ye_Siteler tv

BODRUM BELEDİYESİ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ 06/2023 SİTELER TV TÜRKİYENİN EN ÇOK İZLENEN İP TELEVİZYONU

BODRUM BELEDİYESİ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ 06/2023 İNTERNET MARKETİM TÜRKİYE’NİN GÜVENLİ ALIŞVERİŞ PLATFORMU

BODRUM BELEDİYESİ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ 06/2023 STÜDYO AŞK PROFESYONEL FOTOĞRAF STÜDYOSU

Bir yanıt yazın