Siteler-tv-logo-reklam
ANKARADA BİRLİK GÜMBÜR GÜMBÜR_SitelerTV

ANKARADA BİRLİK GÜMBÜR GÜMBÜR

Geçtiğimiz günlerde 3. Olağan genel kurulunu gerçekleştiren Ankarada Birlik Derneği, İlk Yönetim kurulu toplantısını da yoğun bir katılımla gerçekleştirdi.

ANKARADA BİRLİK GÜMBÜR GÜMBÜR_SitelerTV

Yaklaşık 40 civarında yöneticisi ile ilk  toplantısını yapan Derneğin Genel Başkanı Bayram Mutlu, yoğun katılım ve teveccüh gösteren yöneticilerine teşekkür etti.

ANKARADA BİRLİK GÜMBÜR GÜMBÜR_SitelerTV

Toplantı Genel kurul değerlendirmesi, yöneticiler arasında tanışma, faaliyetlerin değerlendirilmesi ve ne gibi faaliyetlerin yapılacağı görüşülerek tamamlandı

ANKARADA BİRLİK GÜMBÜR GÜMBÜR_SitelerTV

Toplantı sonrası açıklama yapan Genel Başkan Bayram Mutlu, Derneğimizi kuralı 7 yılı aştık. Bugüne kadar hiç durmadık, duraksamadık. Hep aktif olduk. Sahada olduk. Tabir caizse bir Tabela derneği olmadık.

Çok çalıştık. Hemşehrilerimiz ve Ankaralılar arasında dayanışmayı sağlamak için çaba sarfettik. Sosyal yardımlaşma noktasında elimizden geleni yapıyoruz. Birlik beraberlik ve kaynaşma adınada etkinliklerimiz oldu, olmayada devam edecek.

ANKARADA BİRLİK GÜMBÜR GÜMBÜR_SitelerTV

İlk yönetim kurulu toplantımızı gerçekleştirdik. Yorulan arkadaşlarımızın yerine heyecanlı ve bu işe gönül vermiş arkadaşlarımızı ekibimize kattık. Ankaramızın her yöresinden hemşehrimizi kadromuza kattık. Yenilendik, güncellendik. Dolu dolu bir ekip kurduk. Gümbür

Gümbür geliyoruz dedi.

Genel kurulda Ayrıca, Ak Parti Altındağ Belediye Meclis Üyesi İsmail Çetin, MHP Önceki dönem Pursaklar ilçe Başkanı ve İl Başkan Yardımcılarından Gökhan Balcı ve Yeniden Refah Partisi İl Başkan Yardımcısı İbrahim Erdoğan da dernek yönetimine girenler arasında yer aldı.

Haber: Berkay Yılmaz Kurt

BODRUM BELEDİYESİ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ 06/2023 SİTELER TV TÜRKİYENİN EN ÇOK İZLENEN İP TELEVİZYONU

BODRUM BELEDİYESİ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ 06/2023 İNTERNET MARKETİM TÜRKİYE’NİN GÜVENLİ ALIŞVERİŞ PLATFORMU

MURAT YILMAZ KURT KİMDİR? ...2014 STÜDYO AŞK PROFESYONEL FOTOĞRAF STÜDYOSU

Karapürçek GazetesiKARAPÜRÇEK GAZETESİ

Bir yanıt yazın