Siteler-tv-logo-reklam
Ankara'da Birlik Çamlıdere'de _Siteler Tv

“Ankara’da Birlik Çamlıdere’de”

Önceki ay genel kurul sürecini tamamlayan, Ankara’nın en aktif dernekleri arasında yer alan Ankara’da Birlik Derneği boş durmuyor.

Yeni yönetim kurulu ile çeşitli ilçelere ziyaretler düzenleyen dernek bu sefer de Çamlıdere ilçesine hem gezi hem de ziyaret proğram düzenledi.

Ankara'da Birlik Çamlıdere'de _Siteler Tv

Genel Başkan ve Yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile gerçekleşen proğram kapsamında Ankaranın manevi şahsiyetlerinden Şeyh Ali Semerkandi Hazretlerinin türbesi ziyaret edilerek dualar edildi.

Heyet daha sonra Çamlıdere Belediye Başkanı Adem Ceylan Beyi ziyaret ederek Hayırlı olsun dileklerini iletti.

Ankara'da Birlik Çamlıdere'de _Siteler Tv

Ankara’da Birlik Derneği yönetimi, Ak Parti Çamlıdere ilçe Başkanlığının ziyaretin ardından Saklı Cennet Çamlıdere’nin muhteşem güzelliği ile göz dolduran Gölparkı gezerek Çamlıdere proğramını tamamladı.

Genel Başkan Bayram Mutlu Bugün Ankaramızın doğa harikası Çamlıdere ilçemize bir ziyaret gerçekleştirdik. Hem doğal güzelliklerini gezdik, hem de Şeyh Ali Semerkandi Hazretlerinin türbesini ziyaret ettik ve Çamlıdere Belediye Başkanlığına seçilen Adem Ceylan Başkanımıza da bir hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak başarı dileklerimizi ilettik dedi. Mutlu ayrıca ilçe ziyaretlerinin de devanm edeceğini belirtti.

Ankara'da Birlik Çamlıdere'de _Siteler Tv

Satilik-Varliklar-com-Reklam-
Satılık Varlıklar .com Türkiye’nin yeni Reklam İlan Sitesi. Satılık Araba, Satılık Ev, Kiralık Ev, Kiralık araç, Sahibinden satılık, Sahibinden Kiralık.

BODRUM BELEDİYESİ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ 06/2023 SİTELER TV TÜRKİYENİN EN ÇOK İZLENEN İP TELEVİZYONU

BODRUM BELEDİYESİ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ 06/2023 İNTERNET MARKETİM TÜRKİYE’NİN GÜVENLİ ALIŞVERİŞ PLATFORMU

MURAT YILMAZ KURT KİMDİR? ...2014 STÜDYO AŞK PROFESYONEL FOTOĞRAF STÜDYOSU

Karapürçek GazetesiKARAPÜRÇEK GAZETESİ

www.satilikvarliklar.com SATILIK VARLIKLAR – ÜCRETSİZ İLAN SAYFASI

Bir yanıt yazın