Siteler-tv-logo-reklam

Ankara Umum Otomobilciler ve Şoförler Esnaf Odası Mehmet Yiğiner ile yola devam

Ankara Umum Otomobilciler ve Şoförler Esnaf Odası Mehmet Yiğiner ile yola devam

Ankara Umum Otomobilciler ve Şoförler Esnaf Odası Mehmet Yiğiner ile yola devam

Ankara Umum Otomobilciler ve Şoförler Esnaf Odası Mehmet Yiğiner ile yola devam.

Ankara Umum Otomobilciler ve Şoförler Esnaf Odası’nın seçimli olağan genel kurulunda mevcut başkan Mehmet Yiğiner, rakiplerini açık ara geride bırakarak yeniden başkan seçildi.

Ankara Umum Otomobilciler ve Şoförler Esnaf Odası’nın Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda yapılan seçimde mevcut başkan Mehmet Yiğiner, 2914 üyenin oyunu alarak ve rakiplerine büyük fark atarak, yeniden başkanlığa seçildi.

Ankara Umum Otomobilciler ve Şoförler Esnaf Odası Olağan Genel Kurul Toplantısı, Atatürk Spor Salonu’nda yoğun katılımla gerçekleştirildi.

Genel Kurul Toplantısı, Başkan Mehmet Yiğiner’in açılış konuşması ve divan teşekkülünün ardından başladı. Divan Başkanlığını ANKESOB Başkan Vekili Hüseyin Ar’ın yaptığı Genel Kurulda; Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından son dört yıllık dönem;

2018-2019-2020-2021 yıllarını içeren Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu, Denetim Kurulu Raporu, Bilanço ve Gelir-Gider hesapları okunarak, müzakereye açıldı ve oylanarak kabul edildi.

Devamında Yönetim ve Denetim Kurulu da ayrı ayrı ibra edildi, yeni dönem çalışma raporu ve tahmini bütçe de kabul edildi.

Diğer gündem maddelerinin kabul edilmesinin ardından dilek ve temenniler bölümünde tüm adaylar konuşmasını yaptı. Konuşmaların ardından seçime geçildi.

Ankara Umum Otomobilciler ve Şoförler Esnaf Odası Mehmet Yiğiner ile yola devam

YİĞİNER AÇIK ARA FARKLA BAŞKAN SEÇİLDİ

Ankara Umum Otomobilciler ve Şoförler Esnaf Odası başkanlığı için 7 adayın yarıştığı seçim sonucunda mevcut başkan Mehmet Yiğiner 26 sandıkta da açık ara fark ile tüm rakip adayların oylarının toplamından fazla bir oyla yeniden başkan seçildi.

Mehmet Yiğiner  2914 oy alırken, diğer adaylar; Hasan Tağluk 132 oy, İzzet Yıldırım 834 oy, Mehmet Külük 60 oy, Zafer Şener 63 oy, Murat Karaçalı 839 oy, Akif Temel de 120 oy aldı.

Ankara Umum Otomobilciler ve Şoförler Esnaf Odası Mehmet Yiğiner ile yola devam

YİĞİNER’DEN TEŞEKKÜR KONUŞMASI

Teşekkür konuşması yapan Başkan Yiğiner, genel kurul üyelerinin güven ve teveccühü ile bir kez daha başkan seçilmesinin gurur ve mutluluğunu yaşadığını belirterek, yeni dönemde de planlı bir şekilde çalışarak şoför esnafının ve sektörün gelişimine yönelik örnek çalışmalara imza atacaklarını belirtti.

Yiğiner, “Genel Kurul üyesi şoför kardeşlerim tarafıma büyük teveccüh ve destek gösterdiler. Bu önemli sonuçta emeği, katkısı olan bütün arkadaşlarımı, bize gönül veren bütün şoför esnafımızı kutluyorum.

Desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen, her zaman yanımızda olan, helal kazancın peşinde ömürlerini mesleklerine veren çok kıymetli esnaf kardeşlerime, hem seçim öncesi durak ziyaretlerimizde ve buluşmalarımızda bizlere göstermiş oldukları yakın ilgi, alaka ve destekten dolayı hem de Genel

Kurulumuzda verdiği destekten dolayı en kalbi duygularımla teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun. Bu tarihi başarı hepimizin, birlikte başardık.

Kazanan, mesleğimizin geleceği olmuştur. Bundan sonra da hep birlikte başarmayı, mesleğimizi en iyi noktaya getirmek için çalışma ve gayretlerimizi sürdüreceğiz. Gücümüzün yettiği kadar şoför esnafımıza sahip çıkmaya devam edeceğiz.

Seçim süresince birlikte çalıştığımız yönetim, denetim kurulu üyelerimize, çalışma grubumuza ve mesai arkadaşlarıma da  özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Bugün burada Genel

Kurulumuzun aksamadan gerçekleşmesi için görev alan Ticaret Bakanlığı’mızın değerli temsilcilerine, Çankaya 1. İlçe Seçim Kurulu görevlilerine, emniyet teşkilatımızın fedakar mensuplarına, özel güvenlik görevlilerimize ve kıymetli personelimize en içten duygularımla teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Ankara Umum Otomobilciler ve Şoförler Esnaf Odası Mehmet Yiğiner ile yola devam

Bir cevap yazın