Siteler-tv-logo-reklam
Ankara Kulübü'nden Özarslan'a_Siteler TV

Ankara Kulübü’nden Özarslan’a hayırlı olsun ziyareti

Ankara Kulübü Derneği Genel Başkanı Dr. Metin Özaslan tarafından Ankara’da Belediye Başkanlarına tebrik ve hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.

Ankara Kulübü'nden Özarslan'a_Siteler TV

Ankara Kulübü Derneği Genel Başkanı Dr. Metin Özaslan, beraberindeki dernek yöneticileri ile Seymen ve Bacıerenlerden oluşan heyetle birlikte Keçiören Belediye Başkanı Dr. Mesut Özarslan’a tebrik ve hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ankara Kulübü Derneği Genel Başkanı Dr. Metin Özaslan, Keçiören Belediye Başkanı Dr. Mesut Özarslan’a  yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulunarak, Keçiören’e hizmet yolunda gerçekleştireceği çalışmalarında başarılar diledi.

Ankara Kulübü Derneği’nin Atatürk’ün ’27 Aralık Ruhunu ve Seymenlik Geleneğini yaşatın’ direktifiyle 1925 yılında kurulmuş Ankara’nın en köklü sivil temsilcisi olduğunu belirten Özaslan, derneğin üstlendiği tarihi kültürel misyonuna ilişkin başkan Özarslan’a bilgilendirmede bulundu.

Ankara Kulübü'nden Özarslan'a_Siteler TV

Keçiören Belediye Başkanı Dr. Mesut Özarslan da Metin Özaslan başkanlığında Ankara Kulübü heyetinin ziyaretinden  duyduğu memnuniyeti dile getirerek, iyi niyet temennilerini  ileten Başkan Özaslan’a teşekkür etti. Seymenlik ve Bacıerenlik geleneği başta olmak üzere Ankara Kulübü’nün Ankara’nın kadim tarihi kültürel değerlerin tanıtımına ve yaşatılmasına yönelik son derece başarılı faaliyetlerde bulunmasının gurur verici olduğunu söyleyen Özarslan, sivil toplum kuruluşlarıyla uyum içerisinde çalışmak istediklerini belirterek, bu anlamda Ankara’nın  sembolü olduğunu kaydettiği Ankara Kulübü’ne tam destek açıklamasında bulundu.

Ziyarette Ankara Kulübü Derneği Genel Başkanı Dr. Metin Özaslan, Keçiören Belediye Başkanı Dr. Mesut Özarslan’a Ankara Kulübü yayınları ve albümleri ile Seymen heykeli takdiminde bulundu.

Haber: Berkay Yılmaz Kurt

#BerkayYılmazKurt

BODRUM BELEDİYESİ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ 06/2023 SİTELER TV TÜRKİYENİN EN ÇOK İZLENEN İP TELEVİZYONU

BODRUM BELEDİYESİ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ 06/2023 İNTERNET MARKETİM TÜRKİYE’NİN GÜVENLİ ALIŞVERİŞ PLATFORMU

MURAT YILMAZ KURT KİMDİR? ...2014 STÜDYO AŞK PROFESYONEL FOTOĞRAF STÜDYOSU

Karapürçek GazetesiKARAPÜRÇEK GAZETESİ

Bir yanıt yazın