Siteler-tv-logo-reklam
Ankara Kulübü'nden KKTC_Siteler TV

Ankara Kulübü’nden KKTC Ankara Büyükelçisi Korukoğlu’na ziyaret

Ankara Kulübü Derneği Yöneticileri tarafından; Kıbrıs Barış Harekatının 50. yılı vesilesiyle düzenlenecek programlar kapsamında yapılabilecek faaliyetleri ve iki ülke arasında kültürel alanda gerçekleştirilebilecek ortak projeleri görüşmek üzere Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Ankara Büyükelçisi İsmet Korukoğlu’na makamında ziyaret gerçekleştirildi.

Ankara Kulübü'nden KKTC_Siteler TV

Ankara Kulübü Derneği Genel Başkan Yardımcısı Serpil Yıldırım ve beraberindeki Genel Sekreter Kadir Çimen, Seymenlerden Sorumlu YKÜ Gürcan Maden ile Seymen Divanı Üyesi Şinasi Yüley’den oluşan heyetin gerçekleştirdiği ziyarette; KKTC’nin Ankara Büyükelçiliği Konsolosu Ömür Gedikoğlu da hazır bulundu.

Satilik-Varliklar-com-Reklam-
Satılık Varlıklar .com Türkiye’nin yeni Reklam İlan Sitesi. Satılık Araba, Satılık Ev, Kiralık Ev, Kiralık araç, Sahibinden satılık, Sahibinden Kiralık.

20 Temmuz 1974’te Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından gerçekleştirilen Kıbrıs Barış Harekatı’nın 50. yılı kutlamaları ve iki devlet arasındaki kültürel süreçlerin geliştirilmesi noktasında yapılabilecek faaliyetlerin ele alındığı ziyarette; 20 Temmuz’un Kıbrıs Türkleri için varoluş mücadelesinin dönüm noktası olduğu vurgulandı.

Ankara Kulübü Derneği Genel Başkan Yardımcısı Serpil Yıldırım, dernek faaliyetleri hakkında bilgilendirmede bulunduğu Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi İsmet Korukoğlu’na, Ankara Kulübü Derneği yayınlarından “Ankara Konuşmaları” kitabını ve Ankara Seymen ve Bacıeren Oyunlarından oluşan “Geleneksel Ankara Ezgileri” albümünü hediye olarak takdim etti.

BODRUM BELEDİYESİ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ 06/2023 SİTELER TV TÜRKİYENİN EN ÇOK İZLENEN İP TELEVİZYONU

BODRUM BELEDİYESİ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ 06/2023 İNTERNET MARKETİM TÜRKİYE’NİN GÜVENLİ ALIŞVERİŞ PLATFORMU

MURAT YILMAZ KURT KİMDİR? ...2014 STÜDYO AŞK PROFESYONEL FOTOĞRAF STÜDYOSU

Karapürçek GazetesiKARAPÜRÇEK GAZETESİ

www.satilikvarliklar.comSATILIK VARLIKLAR – ÜCRETSİZ İLAN SAYFASI 

Bir yanıt yazın