Siteler-tv-logo-reklam
Ankara Kulübü'nde önemli buluşma_Siteler TV

Ankara Kulübü’nde önemli buluşma

Ankara Kulübü Derneği Genel Başkanı Dr. Metin Özaslan, Ankara Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Baki Kerimoğlu, Keçiören Belediye Başkanı Dr. Mesut Özarslan, Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı ile Gençlerbirliği SK Başkanı Osman Sungur ve Kulüp Genel Sekreteri Taner Ünlü’yü dernek genel merkezinde ağırladı. Başkanların ziyaretinde  karşılıklı işbirliği fırsatları ele alındı, Ankara’nın tarihi kültürel, sosyal ve sportif değerleri üzerine görüş alışverişinde bulunuldu.

Ankara Kulübü'nde önemli buluşma_Siteler TV

Ankara Kulübü Derneği Genel Başkanı Dr. Metin Özaslan, “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ’27 Aralık ruhunu ve Seymenlik geleneğini yaşatın’ direktifiyle 1925 yılında kurulmuş Ankara Kulübü Derneğimizin en temel amacı; tarihi kültürel mirasımızın korunması ve gelecek kuşaklara taşınması odaklıdır. Bu anlamda özenle çalışmalarımıza devam ediyor, Seymenlik geleneği başta olmak üzere üzerimize düşen misyonu yerine getirmeye gayret ediyoruz. Geçmiş nesillerin üretmiş olduğu kültürel değerlerin gelecek kuşaklara aktarılması çalışmalarını emanetçi sıfatımızla kendimize bir görev olarak kabul ediyoruz.  Şehrimizin, ülkemizin tarihi kültürel tüm varlıklarını planlı ve organize bir şekilde koruma bilinci içerisinde olmalıyız. Bizlere miras olan değerlerimizin korunması, sahiplenilmesi ve yaşatılması anlamında büyük bir sorumluluğa ve konuma sahip yerel yönetimler de bu noktada daha hassas ve etkin rol oynamak zorundalar.” dedi.

Ankara Kulübü'nde önemli buluşma_Siteler TV

Ankara Kulübü Derneği Genel Merkezinde sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen anlamlı buluşmada; Ankara Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Baki Kerimoğlu ile Keçiören Belediye Başkanı Dr. Mesut Özarslan, Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı ve Gençlerbirliği SK Başkanı Osman Sungur da Ankara’nın sahip olduğu değerleri korumanın gerekliliğinin bilincine sahip olarak üzerlerine düşen görevi kurumlarının imkanları ölçüsünde yapmaya hazır olduklarını kaydetti, karşılıklı iş birliği alanları üzerine görüşlerini aktararak, değerlendirmelerde bulundu.

Satilik-Varliklar-com-Reklam-
Satılık Varlıklar .com Türkiye’nin yeni Reklam İlan Sitesi. Satılık Araba, Satılık Ev, Kiralık Ev, Kiralık araç, Sahibinden satılık, Sahibinden Kiralık.

Başkanlar ayrıca;  Seymenlik ve Bacıerenlik geleneği başta olmak üzere Ankara’nın tarihi kültürel değerleri üzerine gerçekleştirilen başarılı çalışmalarından ötürü  Ankara Kulübü Derneği Genel Başkanı Dr. Metin Özaslan’a teşekkür etti.

Özaslan, programın son bölümünde konuklarına Ankara Kulübü’nü gezdirerek, sürdürülen faaliyetlere ilişkin genel bir bilgilendirmede bulundu.

BODRUM BELEDİYESİ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ 06/2023 SİTELER TV TÜRKİYENİN EN ÇOK İZLENEN İP TELEVİZYONU

BODRUM BELEDİYESİ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ 06/2023 İNTERNET MARKETİM TÜRKİYE’NİN GÜVENLİ ALIŞVERİŞ PLATFORMU

MURAT YILMAZ KURT KİMDİR? ...2014 STÜDYO AŞK PROFESYONEL FOTOĞRAF STÜDYOSU

Karapürçek Gazetesi KARAPÜRÇEK GAZETESİ

www.satilikvarliklar.com SATILIK VARLIKLAR – ÜCRETSİZ İLAN SAYFASI

Bir yanıt yazın