Siteler-tv-logo-reklam
Ankara Kulübü Seymenleri Hasat Bayramı_Siteler TV

Ankara Kulübü Seymenleri Hasat Bayramı’na renk kattı

Ankara Kulübü Derneği Seymenleri, Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Haymana Araştırma ve Uygulama Çiftliği’nde tarımsal üretimin önemine dikkat çekmek için düzenlenen “Hasat Bayramı” programına katılarak, ilk hasadın yapıldığı günün heyecanına ayrı bir renk kattı.

Ankara Kulübü Seymenleri Hasat Bayramı_Siteler TV

Ankara Kulübü Derneği Seymenlerden Sorumlu YKÜ Gürcan Maden, toprağın, üretimin, hasadın,  gıdanın önemine dikkat çekmek için düzenlenen Hasat Bayramı programına katkı sağlamaktan dolayı gurur duyduklarını belirterek, “Ankara’nın tarihi kültürel  değerlerine sahip çıkan Ankara Kulübü Derneği Seymenleri olarak, Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi’nin organizasyonu ile düzenlenen Hasat Bayramı programına iştirak ederek, Ankara’mızın en önemli değeri; doğasına, toprağına da sahip çıkmaktan dolayı büyük  gurur duymaktayız. Toprağımıza, doğamıza sahip çıkamazsak, geleceğe güvenle bakamayız.” ifadelerini kullandı.

Ankara Kulübü Seymenleri Hasat Bayramı_Siteler TV

Hasat Bayramına ilişkin yapılan protokol konuşmalarının ardından programın devamında; bir bölümüne yerli yabancı heyetinin de aralarında bulunduğu davetlilerin iştirak ettiği Ankara Kulübü Seymen gösterimi gerçekleşti. Büyük ilgi gören Seymen gösteriminin ardından, programa katılan tüm heyet ile birlikte tarım arazilerinin olduğu bölgeye geçildi, biçerdöver ile ilk hasat yapıldı.

Ankara Kulübü Seymenleri Hasat Bayramı_Siteler TV

BODRUM BELEDİYESİ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ 06/2023 SİTELER TV TÜRKİYENİN EN ÇOK İZLENEN İP TELEVİZYONU

BODRUM BELEDİYESİ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ 06/2023 İNTERNET MARKETİM TÜRKİYE’NİN GÜVENLİ ALIŞVERİŞ PLATFORMU

BODRUM BELEDİYESİ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ 06/2023 STÜDYO AŞK PROFESYONEL FOTOĞRAF STÜDYOSU

Bir cevap yazın