Siteler-tv-logo-reklam
Ankara Kulübü’nde iftar sofrası_Siteler TV

Ankara Kulübü nde iftar sofrası

Ankara Kulübü Derneği Çankaya Şube Seymenlerinin düzenlediği iftar programı; bir arada olmanın, aynı sofrayı paylaşmanın mutluluğunu yaşattı.

Ankara Kulübü’nde iftar sofrası_Siteler TV

Ankara Kulübü Derneği Çankaya Şube’nin düzenlediği iftar programı, Ankara Konağı Başkent Salonu’nda aile üyelerinin de aralarında bulunduğu Seymenlerin yoğun katılımıyla gerçekleşti. Ankara Kulübü Derneği Genel Başkanı Dr. Metin Özaslan ile dernek yöneticilerinin de iştirak ettiği iftarda; birlik ve beraberlik, dayanışma mesajları verilirken, program interaktif birçok yönüyle bilgilendirici ve anlamlı, keyifli anlara sahne oldu.

Ankara Kulübü’nde iftar sofrası_Siteler TV

Ankara Kulübü Derneği Çankaya Şube Temsilcisi Halil Bahadır Saka konuşmasında; iftar sofrasında bir arada olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, “Kurduğumuz iftar soframızda Ramazan ayının birleştirici, kaynaştırıcı ruhunu, tüm güzelliğini hep birlikte yaşıyoruz. İftar programımızda buluşan tüm Seymenlerimize ve beraberindeki ailelerine, yöneticilerimize, herkese teşekkür ediyor, tutulan oruçların ve edilen duaların kabul olması, kardeşliğimizin, birliğimizin, beraberliğimizin daim olması dileğiyle, Ramazan ayınızı tebrik ediyorum.” dedi.

Ankara Kulübü’nde iftar sofrası_Siteler TV

DEĞERLERİ YAŞATAN DERNEK

Ankara Kulübü Derneği Genel Başkanı Dr. Metin Özaslan, iftar programında yaptığı konuşmada; “Başta Seymenlik ve Bacıerenlik geleneği olmak üzere bizi biz yapan kadim değerlerimizi, Ankara’mızın sembollerini yaşatan, kuruluşunda Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün öngörüsü olan bir derneğiz. Ankara Kulübü Derneğinin bir Seymeni olmaktan, Bacıereni olmaktan gurur duyuyoruz. Rahmet, bereket ve dayanışma, kardeşlik duygularını içinde barındıran 11 ayın Sultanı Ramazan ayınız mübarek olsun. Allah tuttuğunuz oruçları kabul etsin inşallah. Yaklaşmakta olan Ramazan Bayramınızı da şimdiden en kalbi duygularımla kutluyorum.” ifadelerini kullandı.

Ankara Kulübü’nde iftar sofrası_Siteler TV

Ankara Kulübü Derneği YKÜ Kadir Çimen de iftar sonrası; “Belgeler Işığında Ankara Kulübü Derneği” konulu bir sunum yaparak, zengin ve köklü bir birikime sahip derneğin tarihi gelişimini katılımcılara belgeler ışığında anlattı. Türk Yurdu Yayınları arasında yer alan; “Türk Yurdu Ankara-Cumhuriyetin 100. Yılına Armağan”  kitabında ilk kez Ankara Kulübü’nün kuruluş belgelerini araştırmacı-yazar kimliğinin katkılarıyla kamuoyuna açıkladıklarını aktaran Çimen, 13 Ekim 1925 tarihinde Mustafa Kemal Atatürk’ün talimatı ile kurulan derneğin kuruluş belgeleri üzerinden geçirdiği safhaları günümüze kadar aktardı. Çimen, dinleyicilere, “Türk Yurdu Ankara” kitabını mutlaka okumalarını da tavsiye etti.

BODRUM BELEDİYESİ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ 06/2023 SİTELER TV TÜRKİYENİN EN ÇOK İZLENEN İP TELEVİZYONU

BODRUM BELEDİYESİ FARKINDALIK ETKİNLİĞİ 06/2023 İNTERNET MARKETİM TÜRKİYE’NİN GÜVENLİ ALIŞVERİŞ PLATFORMU

MURAT YILMAZ KURT KİMDİR? ...2014 STÜDYO AŞK PROFESYONEL FOTOĞRAF STÜDYOSU

Bir yanıt yazın